nowa oferta
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
100,00 zł/m2 cena: 3 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim wyjściem na taras, łazienki wyposażonej w pralkę oraz wygodny prysznic typu walk-in.

Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Atuty mieszkania:
przestronny taras,
miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu,
ogrzewanie i woda z sieci miejskiej,
w pobliżu sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska i tereny rekreacyjne.

Opłaty:
czynsz najmu: 3500 zł,
czynsz administracyjny: ok. 300 zł,
dodatkowo płatne: prąd oraz ogrzewanie według zużycia,
kaucja: 4000 zł
Prowizja biura nieruchomości.

Mieszkanie idealne dla singla lub pary.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7117574
Powierzchnia 35,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 4000
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie, Winda, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd
Liczba pięter w budynku 6
Garaż miejsce garażowe
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje bardzo dobre
Balkon jest
Rok budowy 2025
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie budynki mieszkalne
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie tak
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni kuchenka elektryczna, lodówko-zamrażarka,, okap kuchenny, piekarnik elektryczny, szafki kuchenne
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki panele
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka na szafce, WC
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

6992518

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy – Szczecin, ul. Jagiellońska Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla firmy zatrudniającej pracowników. Lokal znajduje się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej, na parterze w kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu przystanki ...

Powierzchnia
90,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,25 zł
cena 4 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7118235

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
107,14 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843798

Na wynajem przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w budynku z windą. Na powierzchnię 90 m2 składają się: 3 sypialnie, salon, otwarta kuchnia , łazienka, wc i garderoba. Kaucja jednomiesięczna, dodatkowe opłaty - media, internet, ogrzewanie. Zapraszam na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843851

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Starym Mieście. Na powierzchnię ok.134 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka - na drugim poziomie dwie sypialnie oraz łazienka, dwie sypialnie z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
133,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
33,73 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto