avangardo

Biuro architektoniczne KB Projekt

KB Projekt to marka z gwarancją najwyższej jakości projektu. Biuro architektoniczne KB Projekt powstało na początku lat 90 tych, funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. Efektem naszej pracy jest niezwykle bogata kolekcja ponad 1 000 projektów domów i budynków gospodarczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie oferujemy Państwu projekty indywidualne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

avangardo

avangardo | studio reklamy internetowej

Avangardo agencja interaktywna ze Szczecina oferująca profesjonalne projektowanie stron www, efektywny e-marketing i grafikę reklamową. Specjalizujemy się w stronach internetowych dedykowanych dla biznesu oraz w kreowaniu wizerunku firm. Działamy na rynku od 2008 roku i do tej pory swoje losy powierzyło nam ponad 200 firm. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

 

avangardo

Centrum Innowacyjnego Biznesu

Centrum Innowacyjnego Biznesu jest zespołem specjalistów wspólnie działających w zakresie doradztwa gospodarczego. Nasze usługi obejmują zarządzanie projektami, doradztwo gospodarcze i pozyskiwanie dotacji. O jakości decydują detale i solidne fundamenty. Stale uzupełniamy naszą wiedzę obejmującą m.in. kierowanie projektami w oparciu o akredytowane metodykami zarządzania: PCM, PRINCE2, M_o_R, MSP, a rozwój pracowników firm opieramy m.in. o akredytowane programy nauczania, programowanie neurolingwistyczne, coaching czy mentoring. Zapraszamy do współpracy.

 

avangardo

Studio M Kropki

Studio M Kropki to pracownia zajmująca się personalizowaniem i kreowaniem przestrzeni oraz elementów życia codziennego. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby każdy projekt był indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. Pasjonujemy się projektowaniem i uwielbiamy tworzyć nowe formy i przestrzenie. Oferujemy kompleksowe projektowanie ergonomicznych i estetycznych wnętrz prywatnych oraz publicznych. Projektujemy również meble oraz inne elementy wyposażenia wnętrz na zlecenie klienta. W naszej pracowni tworzymy z pasją każde zlecenie, aby realizować Państwa marzenia o pięknych wnętrzach.

 

avangardo

Artur Osak, Polska Press S.A. (gratka.pl)

Jestem odpowiedzialny za rozwój biznesu i związane z tym relacje z klientami serwisu gratka.pl, należącego do Polska Press S.A. Do moich obowiązków należy również organizacja i prowadzenie szkoleń związanych z marketingiem, content marketingiem i promocją dla pracowników Grupy oraz dla podmiotów zewnętrznych. Od ponad 5 lat jestem odpowiedzialny za treści związane z rynkiem nieruchomości ukazujące się w prasie i w serwisach internetowych należących do Polska Press S.A. Piszę o trendach rynkowych i w tym kierunku wykonuję z zespołem wiele analiz. Zajmuję się także problematyką związaną z budownictwem komercyjnym oraz z kredytami hipotecznymi. Jestem autorem lub współautorem wielu raportów, artykułów i opracowań związanych z branżą nieruchomości.
 

avangardo

Mariusz Czarnecki - Biegły Sądowy Informatyk

BDW Consulting Mariusz Czarnecki to firma z branży nowoczesnych technologii informatycznych. Swoją misję pełnimy od 2007 roku. W zakresie swojej działalności oferujemy: śledztwa informatyczne, ekspertyzy i opinie sądowe z uprawnieniami Biegłego Sądowego z zakresu IT i GSM. W zakresie obrotu nieruchomościami oferujemy Państwu profesjonalny system badania wiarygodności przyszłego klienta ze szczegółowym raportem. Zapraszamy.
 

avangardo

ALE!MEBLE - SPECJALNY RABAT DLA KLIENTÓW NASZEGO BIURA

Salon meblowy ale!meble oferuje Państwu pełen asortyment mebli do wyposażenia wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Prezentuje w swoim salonie meble i dodatki renomowanych polskich producentów. Dzięki wieloletniej współpracy z rzetelnymi fabrykami mebli zapewni Państwu bogate wzornictwo i najwyższą jakość oferowanych produktów. Ale!meble realizuje wszelkie zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych.

 

idealny dach

Idealny Dach - SPECJALNY RABAT DLA KLIENTÓW NASZEGO BIURA

To firma rodzinna, powstała w 1986 r. jako firma dekarska. Obecnie zajmujemy się produkcją orynnowania oraz jesteśmy wiodącym importem produktów budowlanych: rynien PCV Nicoll, płyt falistych i trapezowych PCV Salux, chemii IsoPaint - impregnatów, farb i powłok do czyszczenia dachów. Posiadamy w ofercie odwodnienia liniowe z serii Connecto i Kenadrain, blachy TC, OCN i CU - w arkuszach i rolkach. Oferujemy ponadto rynny metalowe, ekomembranę dachową Ecoproof, okna Starlite, folię Foliarex oraz komunikację dachową. Zapraszamy.