avangardo

Akademia Wywiadu

Akademia Wywiadu® - platforma certyfikowanych szkoleń online z zakresu: OSINT - Biały Wywiad, Informatyka Śledcza, Anonimowość i Bezpieczeństwo w sieci, Biznes Online. To miejsce, w którym profesjonaliści z wieloletnim stażem tworzą przyjazne kursy dla przyszłych specjalistów w najciekawszych obszarach zawodowych. Nasze certyfikaty posiadają akredytację Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych (PSRiBS). Zainwestuj w swoją przyszłość razem z Nami.

 

avangardo

Biuro architektoniczne KB Projekt

KB Projekt to marka z gwarancją najwyższej jakości projektu. Biuro architektoniczne KB Projekt powstało na początku lat 90 tych, funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. Efektem naszej pracy jest niezwykle bogata kolekcja ponad 1 000 projektów domów i budynków gospodarczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie oferujemy Państwu projekty indywidualne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

avangardo

avangardo | studio reklamy internetowej

Avangardo agencja interaktywna ze Szczecina oferująca profesjonalne projektowanie stron www, efektywny e-marketing i grafikę reklamową. Specjalizujemy się w stronach internetowych dedykowanych dla biznesu oraz w kreowaniu wizerunku firm. Działamy na rynku od 2008 roku i do tej pory swoje losy powierzyło nam ponad 200 firm. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

 

avangardo

Centrum Innowacyjnego Biznesu

Centrum Innowacyjnego Biznesu jest zespołem specjalistów wspólnie działających w zakresie doradztwa gospodarczego. Nasze usługi obejmują zarządzanie projektami, doradztwo gospodarcze i pozyskiwanie dotacji. O jakości decydują detale i solidne fundamenty. Stale uzupełniamy naszą wiedzę obejmującą m.in. kierowanie projektami w oparciu o akredytowane metodykami zarządzania: PCM, PRINCE2, M_o_R, MSP, a rozwój pracowników firm opieramy m.in. o akredytowane programy nauczania, programowanie neurolingwistyczne, coaching czy mentoring. Zapraszamy do współpracy.

 

avangardo

Artur Osak, Polska Press S.A. (gratka.pl)

Jestem odpowiedzialny za rozwój biznesu i związane z tym relacje z klientami serwisu gratka.pl, należącego do Polska Press S.A. Do moich obowiązków należy również organizacja i prowadzenie szkoleń związanych z marketingiem, content marketingiem i promocją dla pracowników Grupy oraz dla podmiotów zewnętrznych. Od ponad 5 lat jestem odpowiedzialny za treści związane z rynkiem nieruchomości ukazujące się w prasie i w serwisach internetowych należących do Polska Press S.A. Piszę o trendach rynkowych i w tym kierunku wykonuję z zespołem wiele analiz. Zajmuję się także problematyką związaną z budownictwem komercyjnym oraz z kredytami hipotecznymi. Jestem autorem lub współautorem wielu raportów, artykułów i opracowań związanych z branżą nieruchomości.
 

avangardo

Mariusz Czarnecki - Biegły Sądowy Informatyk

INTELPOL Mariusz Czarnecki to firma z branży nowoczesnych technologii informatycznych. Swoją misję pełnimy od 2007 roku. W zakresie swojej działalności oferujemy: śledztwa informatyczne, ekspertyzy i opinie sądowe z uprawnieniami Biegłego Sądowego z zakresu IT i GSM. W zakresie obrotu nieruchomościami oferujemy Państwu profesjonalny system badania wiarygodności przyszłego klienta ze szczegółowym raportem. Zapraszamy.
 

avangardo

ALE!MEBLE - SPECJALNY RABAT DLA KLIENTÓW NASZEGO BIURA

Salon meblowy ale!meble oferuje Państwu pełen asortyment mebli do wyposażenia wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Prezentuje w swoim salonie meble i dodatki renomowanych polskich producentów. Dzięki wieloletniej współpracy z rzetelnymi fabrykami mebli zapewni Państwu bogate wzornictwo i najwyższą jakość oferowanych produktów. Ale!meble realizuje wszelkie zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych.

 

idealny dach

Idealny Dach - SPECJALNY RABAT DLA KLIENTÓW NASZEGO BIURA

To firma rodzinna, powstała w 1986 r. jako firma dekarska. Obecnie zajmujemy się produkcją orynnowania oraz jesteśmy wiodącym importem produktów budowlanych: rynien PCV Nicoll, płyt falistych i trapezowych PCV Salux, chemii IsoPaint - impregnatów, farb i powłok do czyszczenia dachów. Posiadamy w ofercie odwodnienia liniowe z serii Connecto i Kenadrain, blachy TC, OCN i CU - w arkuszach i rolkach. Oferujemy ponadto rynny metalowe, ekomembranę dachową Ecoproof, okna Starlite, folię Foliarex oraz komunikację dachową. Zapraszamy.

 

mielnicki studio architekci

MIELNICKI STUDIO ARCHITEKCI

To szczecińska pracownia architektoniczna. Celem pracy Studia jest realizacja wysokiej jakości budynków i aranżacji wnętrz, od fazy analiz i koncepcji, następnie poprzez opracowanie i koordynację wielobranżowego projektu budowlanego, na nadzorze autorskim na budowie i oddaniu obiektów do użytkowania kończąc. Ważnym zakresem działalności, skierowanej do biznesu, inwestorów indywidualnych i instytucji jest także formalno-prawna urzędowa obsługa rozpoczętych oraz planowanych inwestycji budowlanych. Zapraszamy.