nowa oferta
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
107,14 zł/m2 cena: 3 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego.

Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz prysznic typu walk-in.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Dodatkowe atuty:
miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu,
ogrzewanie i woda z sieci miejskiej,
w pobliżu sklepy, usługi oraz komunikacja miejska.

Opłaty:
czynsz najmu: 3000 zł,
czynsz administracyjny: ok. 300 zł,
dodatkowo płatne: prąd oraz ogrzewanie według zużycia,
kaucja: 3500 zł
Prowizja biura nieruchomości.

Idealna propozycja dla jednej osoby lub pary.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7118235
Powierzchnia 28,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana silikat
Kaucja zabezp. 3500
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, prąd
Liczba pięter w budynku 6
Garaż miejsce postojowe
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 300 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje bardzo dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2025
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni krzesła, lodówko-zamrażarka,, piekarnik elektryczny, stół, szafki kuchenne
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki panele
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka na szafce, WC
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7117574

Do wynajęcia w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m², położone na 6, ostatnim, piętrze nowoczesnej inwestycji Oki Doki przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, osobnej sypialni z bezpośrednim ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
100,00 zł
cena 3 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5844174

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w nowej kamienicy z 2016 roku przy ulicy Mariackiej. Nieruchomość wyróżnia wspaniała lokalizacja na Starym Mieście w Szczecinie. Niedaleko znajduje się Plac Orła Białego, Budynek Filharmonii czy Brama Królewska. Dobre połączenie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,38 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

5844292

nie aktualne

Powierzchnia
130,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
26,92 zł
cena 3 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6119888

Na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w centrum Szczecina. Lokal składa się z: pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD.  Idealna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,47 zł
cena 2 600 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum