nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

7114423

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!  Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,15 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na wynajem

7111898

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się w kameralnym szeregowcu na oś. Bukowym przy ul. Beżowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, salon z wyjściem na balkon, kuchnia z wyjściem na 30 m2 taras, łazienka. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,30 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

7111377

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Szczecinie (Warszewo)! Nieopodal sklep Netto, stacja Shell, przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni w aneksie, przedpokoju, oraz łazienki z WC- łącznie ok. 36 m2. Przynależy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,17 zł
cena 2 850 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego

Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
mieszkanie na wynajem

7110208

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2‑pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m², położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji — prawobrzeżna część Szczecina, os. Majowe. Układ i standard   Mieszkanie jest ...

Powierzchnia
51,93 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,40 zł
cena 2 150 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wierzyńskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Podzamcze

Szczecin, Podzamcze
mieszkanie na wynajem

7107974

Do wynajęcia komfortowe i duże mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji Szczecina - na Podzamczu, nieopodal Zamku Książąt Pomorskich. Lokal o powierzchni ok. 60 m2 składa się z dwóch pokoi tj. dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz sporej sypialni. Mieszkanie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Podzamcze
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto

Szczecin, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

7091226

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Sowińskiego. Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nowoczesnym budynku z windą.  Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,44 zł
cena 2 350 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Nowe Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem