oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

7119696

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000 
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

7118956

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak położony w prestiżowej części Bezrzecze, o powierzchni użytkowej 135 m² plus dodatkowe poddasze, usytuowany na działce o powierzchni 350 m². Nieruchomość w stanie deweloperskim, z zagospodarowanym terenem wokół domu oraz dwoma miejscami ...

Powierzchnia
143,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 313,93 zł
cena 1 485 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze
nowa oferta
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Bonin, Budziszcze

Łobez (gw), Bonin, Budziszcze
dom na sprzedaż

7118207

Przysiółek Wsi , Budziszcze / Łobez / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas !  630 000 PLN  Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym posiadającym 2 kondygnacje nadziemne i jedna podziemną oraz trzema budynkami jednokondygnacyjnymi niemieszkalnymi . W studium uwarunkowań ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 200,00 zł
cena 630 000 
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Bonin, Budziszcze
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

7118080

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 571,43 zł
cena 1 950 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

7115297

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego ...

Powierzchnia
156,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 270,00 zł
cena 1 295 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
video
dom na sprzedaż - Gryfino (gw)

Gryfino (gw)
dom na sprzedaż

7115120

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w niezwykle malowniczej okolicy w pobliżu miejscowości Gartz. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz harmonii z naturą, a jednocześnie komfortowego domu gotowego do zamieszkania. Na działce ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 512 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 492,86 zł
cena 1 049 000 
dom na sprzedaż - Gryfino (gw)
Kryteria wyszukiwania

rozumiem