nowa oferta
21
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
5 806,25 zł/m2 cena: 464 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjąłem w Centrum!

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m² według księgi wieczystej, wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą o powierzchni 5,7 m² oraz częścią strychową z bezpośrednim dostępem z mieszkania. Powierzchnia całkowita lokalu jest większa i wynosi około 80 m².

Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co stwarza możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. W lokalu zostały już wymienione drzwi wejściowe oraz zamontowane okna PCV. Dodatkowym atutem jest szeroki balkon, na którym bez problemu zmieszczą się stolik i krzesła, tworząc przyjemną przestrzeń do wypoczynku.

Układ pomieszczeń:

  • salon,

  • sypialnia z garderobą,

  • oddzielna kuchnia,

  • przestronna łazienka (ok. 7 m²),

  • osobna toaleta (ok. 4 m²) z możliwością adaptacji na drugą łazienkę,

  • przedpokój,

  • balkon,

  • dodatkowy pokój w części strychowej z wejściem bezpośrednio z mieszkania – idealny jako sypialnia, pokój do pracy lub strefa hobby

Dodatkowe informacje:

  • czynsz do spółdzielni: ok. 1145 zł, w czynszu zawarte są zaliczki na ogrzewanie, wodę, kanalizację, wywóz śmieci, fundusz remontowy oraz opłaty administracyjne,

  • ogrzewanie bez podzielników ciepła,

  • piwnica 5,7 m²

Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, tuż przy parku. Mimo centralnego położenia okolica jest spokojna, zielona i zapewnia komfort codziennego życia. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz CH Galaxy.
To interesująca propozycja dla osób poszukujących mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym w doskonałej lokalizacji, jak również dla inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem lub dalszą modernizację.

Serdecznie zapraszamy na prezentację – klucze dostępne w biurze!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7120352
Powierzchnia 80,00 m²
Powierzchnia użytkowa 70,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, Części wspólne, ogrzewanie, sprzątanie, woda, woda ciepła, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 5
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Piwnica 5,70 m²
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 1 145 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1990
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie budynki mieszkalne
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Odl. do sklepu [m] 300 m
Odl. do szkoły [m] 400 m
Odl. do przedszkola [m] 500 m
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca S.M. Pomerania

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18; 15 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 8,00 m2
Podłoga kuchni kafle
Typ łazienki razem z wc, z oknem
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 7,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, wanna
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 4,00 m2
Glazura WC glazura
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

5844080

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

5844503

Oferuję na sprzedaż duże, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Na metraż 103 mkw składa się: - pokój1 z balkonem - 26 mkw - pokój2 - 19,09 mkw - pokój3 - 18, 31 mkw - kuchnia ze spiżarnią - 12,45 mkw - łazienka - 4,49 mkw - pom. gosp. 6,37 ...

Powierzchnia
103,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 466,02 zł
cena 460 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6301626

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na kilka etapów. Już rozpoczęła się sprzedaż lokali. Planowane zakończenie pierwszych budynków ...

Powierzchnia
47,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 449,99 zł
cena 593 491 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6712915

NA SPRZEDAŻ ADAPTACJA PODDASZA W CICHYM OTOCZENIU NA TURZYNIE. Powierzchnia całkowita mieszkania 54,38m2, użytkowa 48,58m2. Układ mieszkania: - salon - sypialnia z garderobą - oddzielna kuchnia z miejscem na stół jadalniany - łazienka   Wysoka ściana kolankowa ...

Powierzchnia
54,38 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 072,82 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum