nowa oferta
19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
7 521,63 zł/m2 cena: 339 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się :
  • przedpokój,
  • salon,
  • sypialnia,
  • kuchnia,
  • łazienka

Mieszkanie do generalnego remontu. 
Pokoje przejściowe.
Wymienione okna, ocieplona i wyremontowana elewacja jak i klatka schodowa kamienicy.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
CIepła woda z piecyka gazowego.

Czynsz administracyjny z wliczonym ogrzewaniem w granicach 400 PLN.
Do nieruchomości przynależy piwnica.

Oferta na wyłączność.
Klucze w biurze.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7114575
Powierzchnia 45,07 m²
Powierzchnia użytkowa 42,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, ogrzewanie, woda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu do generalnego remontu
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Rok budowy 1930

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6712915

NA SPRZEDAŻ ADAPTACJA PODDASZA W CICHYM OTOCZENIU NA TURZYNIE. Powierzchnia całkowita mieszkania 54,38m2, użytkowa 48,58m2. Układ mieszkania: - salon - sypialnia z garderobą - oddzielna kuchnia z miejscem na stół jadalniany - łazienka   Wysoka ściana kolankowa ...

Powierzchnia
54,38 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 072,82 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6815768

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m w stanie do kapitalnego remontu. Nieruchomość w której skład wchodzą: - przestronny korytarz z wyjściem na balkon - osobna duża kuchnia z jadalnią i spiżarnią - łazienka - salon - sypialnia  Mieszkanie znajduję się na parterze, ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 234,38 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6819616

2 pokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina na ul. Wyzwolenia przy Galaxy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze i ma 32 m2, w skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie miejskie. W bloku domofon. Czynsz wynosi 450 zł. Do ...

Powierzchnia
32,45 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 248,07 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7007584

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 46,8m przy ulicy Emilii Plater. W skład mieszkania 42, 16m2 wchodzą : - pokój dzienny z miejscem na salon i jadalnie i przestronnym korytarzem 31,8 m2 - kuchnia 4,99 m2 - łazienka z WC 5,36 m2 Dodatkowo przynależy piwnica wpisana ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 478,63 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum