20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
40,00 zł/m2 cena: 5 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy – blisko centrum miasta!

Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok. 140 m², z możliwością wynajęcia pojedynczych pomieszczeń o metrażach od 14,5 m² do 19 m².

Lokale są po generalnym remoncie, wykończone od nowości i jeszcze nie były wynajmowane. Budynek jest obecnie w trakcie modernizacji – zostanie ocieplony oraz kompleksowo odnowiony. Teren obiektu jest monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo Najemcom i ich klientom.

W standardzie:

  • zaplecze sanitarne oraz kuchnia do wspólnego użytku,

  • każdy pokój wyposażony w osobny podlicznik energii elektrycznej,

  • własne ogrzewanie – wliczone w cenę najmu,

  • parking przy budynku dla Najemców oraz klientów,

  • monitoring terenu.

Warunki najmu:

  • cena przy wynajmie pojedynczych pomieszczeń: 47 zł/m² netto,

  • cena przy wynajmie całości (ok. 140 m²): 40 zł/m² netto,

  • kaucja: równowartość jednomiesięcznego czynszu brutto.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia kolejnego skrzydła budynku o powierzchni 165 m², co daje łącznie ok. 300 m² powierzchni biurowej. Idealne rozwiązanie dla większych firm lub działalności wymagających większej przestrzeni.
Biurowiec składa się z dwóch skrzydeł: 140 m² oraz 165 m².

Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, gabinet, kancelaria lub siedziba firmy.

Serdecznie zapraszam na prezentacje!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6992184
Powierzchnia 140,00 m²
Powierzchnia użytkowa 102,00 m²
Piętro 1
Rodzaj budynku biurowiec
Kaucja zabezp. 8000
Standard
Opłaty w czynszu -
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 2
Wymiary działki 8 m
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 1 PLN
Okna PCV
Instalacje KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki inny
Podst. materiał budowlany murowany
Rok budowy 1980
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, usługowy
Przeznaczenie hali magazynowy, produkcyjno-magazynowy, produkcyjny
Czynsz najmu brutto /m2 49,20 PLN
Dojazd asfalt
Otoczenie zakład produkcyjny
Ogrzewanie własne dla budynku
Umeblowanie tylko kuchnia
Odległość do komunikacji publicznej [m] 100 m
Materiał konstrukcyjny murowany
vir_oferta_iloscmiejscparking 1
Klimatyzacja tak
Pow. całk. budynku 350,00

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 6
Powierzchnia pomieszczeń biurowych od 14,00 m2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Powierzchnia pomieszczeń socjalnych 6,00 m2
Liczba pomieszczeń sanitarnych 2
Powierzchnia pomieszczeń sanitarnych 14,00 m2
Liczba pomieszczeń produkcyjnych 1
Powierzchnia pomieszczeń produkcyjnych 190,00 m2

Szczecin, Niebuszewo
lokal na wynajem

5841765

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na gabinety stomatologiczne lub medyczne. W pełni dostosowany do działalności medycznej. Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 93 m2, składający się z 5 pomieszczeń, rejestracji, trzech gabinetów, jednego pokoju pracy oraz dwóch ...

Powierzchnia
93,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
69,89 zł
cena 6 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

5842959

Lokal w nowej kamienicy wybudowanej w sercu Szczecina na jednym z najbardziej atrakcyjnych szlaków turystycznych miasta. Od frontu duże okna mahoniowe. Od strony zaplecza przestronne drzwi metalowe ułatwiające ewentualne dostawy. Pomieszczenie, jasne, przestronne i ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Pogodno
lokal na wynajem

5842960

LOKAL IDEALNY POD GABINETY STOMATOLOGICZNE, KANCELARIĘ ADWOKACKĄ, HURTOWNIĘ, FIRMĘ POLIGRAFICZNĄ. Lokal zlokalizowany w dzielnicy Pogodno, położony na parterze w budynku apartamentowo-biurowym z lat 90 -tych. Wejście bezpośredni z ulicy, duże witryny wystawowe. Powierzchnia ...

Powierzchnia
100,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
45,00 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

5843055

Lokal biurowy dwukondygnacyjny o powierzchni 82 m2 położony na trzecim i czwartym piętrze nowej 4 kondygnacyjnej kamienicy o charakterze biurowym usytuowany na Starówce. Z każdego piętra piękny widok, na wyższej kondygnacji balkon. Lokal ma charakter otwarty - dwa duże ...

Powierzchnia
82,00 m2
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto