19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
66,67 zł/m2 cena: 3 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiam państwu lokal na wynajem w Galerii Handlowej Kupiec, znajdujący się na parterze. Bardzo dobra lokalizacja - 2gi lokal od wejścia. 

W pełni przeszklona witryna, szklane drzwi wejściowe. Na podłodze płytki ceramiczne.

Aktualnie znajduje się tam salon fryzjerski - 5 stanowisk fryzjerskich oraz pomieszczenie do masażu, ale całość może zostać przystosowany na innego rodzaju działalności.

Lokal ma 45 m2 skład wchodzi:
sala sprzedaży 35m2
małe pomieszczenie 5,4 m2 
hol oraz WC. 

Koszt najmu 3000zł netto do negocjacji przy najmie długoterminowym.
Koszty do zarządcy CH to około 1000-1200 zł w skład czego wchodzi ( zaliczka na wodę , śmieci , ogrzewanie , ochrona ). 
 

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6026094
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku budynek wolnostojący
Standard
Opłaty w czynszu administracja, ochrona
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu do odświeżenia
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 3 690 PLN
Okna aluminiowe
Instalacje ELEKTRYCZNA
Rok budowy 2000
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Własny parking tak
Położenie lokalu galeria handlowa
Witryna wystawowa duża
Wejście od ulicy
Podłogi terakota

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń magazynowych 1
Liczba pomieszczeń socjalnych 1

Szczecin, Książąt pomorskich
lokal na wynajem

5842885

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ( 120 mkw biura, toalety) położona na pierwszym piętrze przedwojennego budynku. W cenie ok 5 miejsc parkingowych. Na całkowitą powierzchnię 120 mkw składa 5 pomieszczeń biurowych, wc oraz zaplecze socjalne. Nieruchomość znajduje się ...

Powierzchnia
120,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
29,17 zł
cena 3 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Książąt pomorskich

Szczecin
lokal na wynajem

5843156

Do wynajęcia atrakcyjny lokal przy Wałach Chrobrego. Lokal ok 110 mkw, 5 pomieszczeń( 4 pomieszczenia od frontu z oknami), łazienka oraz kuchnia w formie aneksu. Na ścianach częściowo bardzo dobrze zachowana cegła, łazienka w prysznicem wykończona glazurą i terakotą. ...

Powierzchnia
110,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
31,82 zł
cena 3 500 
lokal na wynajem - Szczecin

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

5844412

Centrum, lokal biurowy o powierzchni 100 m2 II pozimowy, składa sie z 2 dużych pokoi i 1 średniego, 2 WC oraz dużego tarasu i 2 balkonów. Lokal w dobrym standardzie, do wynajęcia od zaraz. Cena 2500 zł netto + dodatkowo opłaty za ogrzewanie i wodę 4 zł/m2 latem i 11zł/m2 ...

Powierzchnia
100,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin
lokal na wynajem

5844414

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w Centrum miasta, przy jednej z głównych ulic z bardzo dużym przepływem pieszych. Duże witryny, bezposrednie wejście z ulicy, bez schodów. Lokal ma 40 m2 powierzchni i jest w dobrym standardzie. Składa sie z dużej sali sprzedaży, ...

Powierzchnia
40,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
85,00 zł
cena 3 400