KOŁBASKOWO, WARZYMICE
dom na sprzedaż

7082085

Na sprzedaż szeregowiec znajdujący się na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w Warzymicach. Parter to duży salon z otwartą kuchnia, podzielony na dwie strefy. Strefę kuchenno -jadalnianą i wypoczynkową. Kuchnia z oknem w jasnej zabudowie , w jadalni duży ...

Powierzchnia
175,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
130 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 950,98 zł
cena 1 395 000 
dom na sprzedaż - KOŁBASKOWO, WARZYMICE
video
dom na sprzedaż - Przelewice, Kosin

Przelewice, Kosin
dom na sprzedaż

7080162

Wieś Kosin / Przelewice / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  170 000 PLN  Segment szeregowy 68 m² z działką, garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym.  Powierzchnia: 68 m² Typ zabudowy: Środkowy segment szeregowy  Media: Woda z sieci, kanalizacja, prąd Ogrzewanie: ...

Powierzchnia
68,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 500,00 zł
cena 170 000 
dom na sprzedaż - Przelewice, Kosin

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
dom na sprzedaż

7078356

Nowoczesny dom w Wołczkowie | 101,53 m² | działka ok. 350 m² Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie (bliźniaczej / segmentowej – jeśli chcesz doprecyzuj), zlokalizowany w prestiżowej i spokojnej miejscowości Wołczkowo, tuż przy Szczecinie. To idealna ...

Powierzchnia
101,53 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 765,88 zł
cena 890 000 
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
video
dom na sprzedaż - Nowe Warpno

Nowe Warpno
dom na sprzedaż

7075040

Wyłącznie u Nas !  Nowe Warpno / Police / Pomorze Zachodnie  Wyjątkowa oferta nieruchomości klasy premium – nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Nowe Warpno (gmina Police), stanowiący idealne połączenie komfortu, ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 296,30 zł
cena 680 000 
dom na sprzedaż - Nowe Warpno
video
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie

Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie
dom na sprzedaż

7073508

Wieś Rożnowo Łobeskie / Pomorze Zachodnie  Wyłącznie u Nas !  Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże pokoje , duża kuchnia , duża łazienka , korytarz, przedsionek oraz duże poddasze. Dom ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 650 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 642,86 zł
cena 255 000 
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Rożnowo Łobeskie

Stare Czarnowo, Kartno
dom na sprzedaż

7072204

Na sprzedaż malowniczy dom wolnostojący w Kartnie.  Nieruchomość o powierzchni 148m budowana przez obecnych właścicieli, znajduję się na działce o powierzchni 1400m2.  W skład jej wchodzą: Parter:  - przestronny salon z kominkiem, jadalnią i w pełni wyposażoną w sprzęty ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 770,27 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Stare Czarnowo, Kartno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem