Międzyrzecz, Kęszyca Leśna Pensjonat_hotel na wynajem
Właściciel/pośrednik nieruchomości
Licencja: 19646
krzysztof@osak.eu zostaw wiadomośćWłaściciel/pośrednik nieruchomości
Licencja: 19646
krzysztof@osak.eu zostaw wiadomośćWyjątkowa okazja inwestycyjna
Prezentujemy nieruchomość o dużym potencjale, funkcjonującą obecnie jako hostel pracowniczy. Całość obejmuje ponad 3990 m² powierzchni użytkowej (zabudowa ok. 1800 m²) i usytuowana jest na działce liczącej 8480 m².
Atutem jest lokalizacja – w sąsiedztwie Międzyrzeckiego Parku Przemysłowego oraz nowej hali Amazon w Świebodzinie – co zapewnia stałe, wysokie zainteresowanie najmem.
Charakterystyka obiektu:
Aktualnie hostel oferuje 110 miejsc noclegowych w pokojach 2–7 osobowych, każdy z prywatną łazienką.
Budynek pozwala na dalszą adaptację – po zagospodarowaniu dostępnych przestrzeni liczba miejsc może wzrosnąć do ponad 200.
Goście mają do dyspozycji komfortowe strefy wspólne, ogród pełen zieleni, altanę z miejscem na ognisko oraz przestronny parking mieszczący również autobusy.
W bliskiej odległości znajduje się jezioro z plażą, które dodatkowo podnosi atrakcyjność miejsca.
Rozkład pomieszczeń:
Parter:
I piętro:
II piętro:
Dodatkowe udogodnienie:
Na terenie obiektu znajduje się także dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 220 m² – 5 pokoi, 2 łazienki, WC, salon, kuchnia ze spiżarnią, pralnia i magazynek. Mieszkanie posiada osobne wejście i prywatną strefę rekreacyjną.
Ta nieruchomość to gotowy biznes z dużym potencjałem rozwoju i stałą bazą klientów. Idealna propozycja dla inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału i stabilnego źródła dochodu.
Zapraszamy na prezentację – na żywo najlepiej widać możliwości, jakie oferuje ten obiekt.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.