19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
69,77 zł/m2 cena: 6 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower.

Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą:

- przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto
- sypialnia I
- sypialnia II
- łazienka z prysznicem 
- korytarz z miejscem do przechowywania 

Mieszkanie znajduję się na 21 piętrze apartamentowca Hanza Tower w samym sercu miasta.
Do dyspozycji mieszkańców strefa basenowa oraz SPA
Taras widokowy
Garażowiec pod budynkiem 

Całość wykończona z wysokiej klasy materiałów, w neutralnych barwach z łatwością może stać się nowym domem.
Meble widoczne na zdjęciach w cenie najmu, istnieje również możliwość domeblowania

Czynsz administracyjny ze wszystkimi zaliczkami ok. 2200zł  dodatkowo tylko prąd
Możliwość wynajmu garażu za dodatkowa opłatą 1000zł 

Dostępne od 1 lipca. 

Oferta na wyłączność.
Zapraszam do kontaktu

For Rent: 3-Room Apartment in Hanza Tower A modern 86 sqm apartment available for rent in Hanza Tower.
The property includes: A spacious living room with an open-plan kitchen, dining area, and a beautiful city view Bedroom I Bedroom II Bathroom with a shower Hallway with storage space

The apartment is located on the 21st floor of Hanza Tower, right in the heart of the city.
Residents have access to:
A swimming pool and SPA area
 A panoramic viewing terrace
An underground parking garage beneath the building

The apartment has been finished to a high standard, using top-quality materials in neutral tones, making it easy to personalize and turn into a home. Furniture shown in the photos is included in the rental price. Additional furnishing can be arranged upon request.
Administrative rent, including all utility advances, is approximately 2200 PLN.
Garage extra pay 1000zł per month 

Available from July 1. 

Exclusive listing.
Feel free to contact me for more details

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6883707
Powierzchnia 86,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 21
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ochrona, ogrzewanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Garaż garaż
Cena garażu 500 PLN
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 2 200 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Rok budowy 2021
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie umeblowane
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 6
Tarasy taras duży
Usytuowanie dwustronne

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6715659

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego apartamentu w najbardziej prestiżowym apartamentowcu w Szczecinie.  HANZA TOWER to nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie udogodnienia, ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
22
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
111,11 zł
cena 7 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6717102

Sześćdziesięciometrowy apartament z widokiem na panoramę Szczecina w budynku Hanza Tower. Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62.89m2 zlokalizowane w apartamentowcu Hanza Tower. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym sypialni ...

Powierzchnia
62,89 m2
Piętro
22
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
111,31 zł
cena 7 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843798

Na wynajem przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w budynku z windą. Na powierzchnię 90 m2 składają się: 3 sypialnie, salon, otwarta kuchnia , łazienka, wc i garderoba. Kaucja jednomiesięczna, dodatkowe opłaty - media, internet, ogrzewanie. Zapraszam na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843851

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Starym Mieście. Na powierzchnię ok.134 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka - na drugim poziomie dwie sypialnie oraz łazienka, dwie sypialnie z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
133,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
33,73 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto