19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
63,04 zł/m2 cena: 5 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, 4 pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Lajkonik w Szczecinie, ulica Krakowska.

Na powierzchnie 92m2 znajdziemy 3 duże i ustawne pokoje, przestronny salon połączony z kuchnia, łazienkę razem z WC, osobno WC oraz korytarz. Powierzchnia ogródka to około 150 m2. Garaż bezpośrednio w bryle budynku. W całym mieszkaniu zamontowane zostały rolety antywłamaniowe.

Opłaty:

Czynsz najmu - 5800 zł
Miejsce parkingowe: 200 zł
Czynsz administracyjny: ok. 500 zł
Prąd i gaz wg zużycia
Kaucja: 6000 zł

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, co zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Świetna oferta dla każdego kto szuka dużego metrażu w doskonałej lokalizacji!

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6951452
Powierzchnia 92,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro parter
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana beton, cegła
Kaucja zabezp. 5800
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 2
Garaż garaż w budynku
Stan lokalu idealny
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 500 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon taras
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2021
Rolety antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 3

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843798

Na wynajem przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w budynku z windą. Na powierzchnię 90 m2 składają się: 3 sypialnie, salon, otwarta kuchnia , łazienka, wc i garderoba. Kaucja jednomiesięczna, dodatkowe opłaty - media, internet, ogrzewanie. Zapraszam na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843851

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Starym Mieście. Na powierzchnię ok.134 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka - na drugim poziomie dwie sypialnie oraz łazienka, dwie sypialnie z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
133,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
33,73 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6715659

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego apartamentu w najbardziej prestiżowym apartamentowcu w Szczecinie.  HANZA TOWER to nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie udogodnienia, ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
22
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
111,11 zł
cena 7 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6717102

Sześćdziesięciometrowy apartament z widokiem na panoramę Szczecina w budynku Hanza Tower. Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62.89m2 zlokalizowane w apartamentowcu Hanza Tower. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym sypialni ...

Powierzchnia
62,89 m2
Piętro
22
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
111,31 zł
cena 7 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum