nowa oferta
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
48,78 zł/m2 cena: 4 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej.

Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc.

Powierzchnia mieszkania wynosi 82 m2 i składa się z:
- 4 rozkładowych pokoi ( ok. 8,5m2; 8,5m2; 14 m2; 18,4 m2 )
- dużej i widnej kuchni ( ok.13 m2 )
- łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową (ok. 5,3 m2)
- przedpokoju (ok. 10 m2 )

OPŁATY:
Czynsz najmu - 4000 zł
Czynsz administracyjny - 1423 zł (4 osoby)
W czynszu zawarte są zaliczki na zimną wodę oraz ogrzewanie.
Podgrzanie wody z piecyka gazowego - ok. 90,00 zł. miesięcznie

Dodatkowo płatny prąd wg zużycia.
Kaucja - 8000 zł
Prowizja biura nieruchomości.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, podgrzanie wody z piecyka gazowego.

Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w kamienicy.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7115911
Powierzchnia 82,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 8000
Opłaty w czynszu CO, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 423 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Rok budowy 1949
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 8,5;8,5;14;18,4 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni oddzielna widna
Powierzchnia kuchni 13,00 m2
Podłoga kuchni panele podłogowe
Wyposażenie kuchni zmywarka, zlewozmywak z baterią, zamrażarka, stół, okap, płyta ceramiczna, meble kuchenne na wymiar, lodówka
Typ łazienki nowa
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,30 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Wyposażenie dodatkowe szafka, pralka, lustro
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 9,89 m2
Podłoga przedpokoi panele podłogowe

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6764829

3 Pokoje w kamienicy, w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma 70 m2, w skład mieszkania wchodzą:  3 pokoje, osobna kuchnia - jadalni i dwóch łazienek . Czynsz wynajmu: 3000 zł/m. Dodatkowo opłaty za media ok.1300 zł. Ogrzewanie miejskie. Wymagana ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843798

Na wynajem przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w budynku z windą. Na powierzchnię 90 m2 składają się: 3 sypialnie, salon, otwarta kuchnia , łazienka, wc i garderoba. Kaucja jednomiesięczna, dodatkowe opłaty - media, internet, ogrzewanie. Zapraszam na ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5843851

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy na Starym Mieście. Na powierzchnię ok.134 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka - na drugim poziomie dwie sypialnie oraz łazienka, dwie sypialnie z pięknym widokiem ...

Powierzchnia
133,40 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
33,73 zł
cena 4 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

5844292

nie aktualne

Powierzchnia
130,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
26,92 zł
cena 3 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo