nowa oferta
19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
79,17 zł/m2 cena: 2 850 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Szczecinie (Warszewo)!

Nieopodal sklep Netto, stacja Shell, przystanki autobusowe.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi kuchni w aneksie, przedpokoju, oraz łazienki z WC- łącznie ok. 36 m2.

Przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w garażowcu.

Koszty:
Czynsz najmu 2850 zł
Czynsz do zarządcy ok. 450 zł
Prąd wg zużycia
Sec wg zużycia
Kaucja
Prowizja biura nieruchomości
Miejsce postojowe 250 zł

Wolne od 20 czerwca, klucze w biurze!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7111377
Powierzchnia 36,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 5000
Opłaty w czynszu Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż jest
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 320 PLN
Okna PCV
Instalacje bardzo dobre
Balkon jest
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2023
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy jest
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Typ kuchni otwarta na pokój
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba przedpokoi 1

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

5844292

nie aktualne

Powierzchnia
130,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
26,92 zł
cena 3 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

6996800

REZERWACJA  OFERTY ! HIT! Do wynajęcia, komfortowe i słoneczne 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem - w nowym budynku z 2013 r. - na nowoczesnym os. Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie jest przestronne, posiada wyjątkowy klimat, zostało wykończone dobrymi materiałami. ...

Powierzchnia
55,81 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,32 zł
cena 2 250 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5844174

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w nowej kamienicy z 2016 roku przy ulicy Mariackiej. Nieruchomość wyróżnia wspaniała lokalizacja na Starym Mieście w Szczecinie. Niedaleko znajduje się Plac Orła Białego, Budynek Filharmonii czy Brama Królewska. Dobre połączenie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,38 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6119888

Na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w centrum Szczecina. Lokal składa się z: pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD.  Idealna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,47 zł
cena 2 600 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum