nowa oferta
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
43,86 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypialni 11/10m2, łazienki z WC 5m2, hol 7m2. Do mieszkania przynależy zamykane stanowisko postojowe na zamkniętym osiedlu oraz dostęp do rowerowni na poziomie piwnicy. Wjazd na osiedle zamknięty szlabanem na pilota, ochrona.
Mieszkanie z oknami PCV z wystawą na wschód, podłogi z paneli, tylko w łazience terakota. 
Łazienka z dużą kabiną natryskową, umywalką, sedesem. 
Kuchnia wyposażona w zabudowę ze sprzętem AGD (w tym zmywarka, lodówka, płyta ceramiczna, brak gazu). Ogrzewanie z sieci miejskiej indywidualnie opomiarowane. Budynek nowocześnie wykończony. Winda jedzie na każdy poziom od piwnicy po 6 piętro. Koszty utrzymania oprócz opłaty dla właściciela to 417zł do zarządcy, ogrzewanie i podgrzewanie wody 200-400zł/m w zależności od pory roku i indywidualnego zużycia, woda 120-150zł, prąd indywidualnie.
W pobliżu komunikacja miejska (tramwaj, autobusy i niedługo SKM), szkoły, sklepy, Targowisko Manhatan.
Preferowany najem okazjonalny, kaucja 4000zł. planowana gotowość do zamieszkania od 1 lipca 2026r

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7118748
Powierzchnia 57,00 m²
Powierzchnia użytkowa 56,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 6
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła + styropian
Kaucja zabezp. 4000
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda, Woda ciepła, Woda zimna
Liczba pięter w budynku 6
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 417 PLN
Czynsz zimowy 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2017
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 200 m
Odl. do przedszkola [m] 300 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23/11/10 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, okap, piekarnik, płyta ceramiczna
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina natryskowa, lustro, umywalka, WC
Wyposażenie dodatkowe lustro, umywalka
Powierzchnia przedpokoi 7,00 m2
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Niebuszewo, Marcina
mieszkanie na wynajem

7089159

Do wynajęcia dwa pokoje położone przy ul. Marcina. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, ściany wytapetowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne, duży pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu. ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,83 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5844174

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w nowej kamienicy z 2016 roku przy ulicy Mariackiej. Nieruchomość wyróżnia wspaniała lokalizacja na Starym Mieście w Szczecinie. Niedaleko znajduje się Plac Orła Białego, Budynek Filharmonii czy Brama Królewska. Dobre połączenie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,38 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

5844637

Apartament 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. W budynku położonym obok Galerii Centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Położone w Centrum miasta na osiedlu strzeżonym. Oferta godna polecenia ze względu na położenie i wysoki standard ...

Powierzchnia
48,50 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,18 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6119888

Na wynajem piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w centrum Szczecina. Lokal składa się z: pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD.  Idealna ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,47 zł
cena 2 600 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum