oferta na wyłączność
19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
41,40 zł/m2 cena: 2 150 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2‑pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m², położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji — prawobrzeżna część Szczecina, os. Majowe.

Układ i standard  

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, z dużym balkonem. W skład lokalu wchodzą:

  • przestronny salon z wyjściem na balkon,

  • ustawna sypialnia,

  • oddzielna kuchnia z wysokiej klasy zabudową i sprzętem AGD,

  • przedpokój,

  • elegancka łazienka z kabiną prysznicową i WC.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Koszty

  • 2 150 zł – czynsz najmu,

  • 850 zł – czynsz do spółdzielni,

  • dodatkowo: prąd, woda, ogrzewanie wg wskazań liczników,

  • kaucja zwrotna: 3 000 zł.

Warunki najmu

  • preferowany najem okazjonalny, minimum 12 miesięcy,

  • mieszkanie dla osób niepalących, bez zwierząt.

Lokalizacja

Osiedle Majowe to jedna z najbardziej przyjaznych części prawobrzeża: w pobliżu centra handlowe, restauracje, komunikacja miejska oraz tereny rekreacyjne, w tym Park Majowe. Wszędzie blisko!

Zapraszamy do prezentacji.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7110208
Powierzchnia 51,93 m²
Powierzchnia użytkowa 51,93 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła i gazobeton
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje dobre
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1997
Parking strzeżony (odległość w metrach) 200 m
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18-10 m2
Podłogi pokoi mozaika parkietowa, drewniana
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,00 m2
Podłoga kuchni płytki
Wyposażenie kuchni wyposażenie drobne, stół, zlewozmywak z baterią, zmywarka, okap kuchenny, lodówko-zamrażarka,, lodówko/zamrażarka, kuchenka gazowa, krzesła, sprzęt AGD
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki kafle
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, umywalka, WC
Wyposażenie dodatkowe pralka, zlew, szafki, lustro
Liczba WC 1
Glazura WC nowego typu
Podłoga WC kafle
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi kafle
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wańkowicza

Szczecin, Majowe, Wańkowicza
mieszkanie na wynajem

6976374

Do wynajęcia ładne i duże 1 pokojowe mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji, usytuowane w niskim, nowym budynku z cegły na os. Majowym. Na powierzchnię ok. 41 m2 składają się: salon z wyjściem na duży balkon, obszerna - widna kuchnia z zabudową oraz łazienka ...

Powierzchnia
40,68 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,79 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wańkowicza

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na wynajem

5844174

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w nowej kamienicy z 2016 roku przy ulicy Mariackiej. Nieruchomość wyróżnia wspaniała lokalizacja na Starym Mieście w Szczecinie. Niedaleko znajduje się Plac Orła Białego, Budynek Filharmonii czy Brama Królewska. Dobre połączenie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,38 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

5844637

Apartament 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. W budynku położonym obok Galerii Centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Położone w Centrum miasta na osiedlu strzeżonym. Oferta godna polecenia ze względu na położenie i wysoki standard ...

Powierzchnia
48,50 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,18 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na wynajem

5844701

NIEAKTUALNE DO USUNIĘCIA. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego. Dwa rozkładowe pokoje, duża kuchnia, balkon z widokiem na zieleń. Mieszkanie w nowoczesnym stylu, w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i woda ...

Powierzchnia
52,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,69 zł
cena 1 700