nowa oferta
19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
42,15 zł/m2 cena: 1 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!

 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny w szczecińskiej dzielnicy Świerczewo.

Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, osobnej sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego WC oraz korytarza. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone jak na zdjęciach.
Pokoje zostały wyremontowane i są gotowe do zamieszkania. Kuchnia utrzymana jest w średnim stanie, natomiast łazienka i WC są osobnymi pomieszczeniami, co zwiększa komfort codziennego użytkowania mieszkania.

Koszt najmu:
  • czynsz najmu: 1800 zł,
  • czynsz do spółdzielni: ok. 850 zł – zawiera zaliczki na ogrzewanie, zimną i ciepłą wodę, ścieki, śmieci, fundusz remontowy oraz pozostałe opłaty administracyjne,
  • dodatkowo płatny gaz (wyłącznie do kuchenki – ok. 20 zł miesięcznie) oraz prąd według zużycia.
  • Kaucja wynosi 1800 zł.

Mieszkanie dostępne jest od zaraz. Umowa najmu może zostać zawarta maksymalnie do dnia 1 marca 2027 roku.

Oferta skierowana jest zarówno do par, rodzin, jak również obcokrajowców – mile widziani są między innymi obywatele Ukrainy i Białorusi. Zwierzęta są akceptowane.
W pobliżu znajdują się sklepy, dyskonty, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole oraz liczne udogodnienia ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

 
Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7114423
Powierzchnia 42,70 m²
Powierzchnia użytkowa 42,70 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 8
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Kaucja zabezp. 1800
Standard
Opłaty w czynszu woda, ogrzewanie, Winda, fundusz remontowy, woda ciepła, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 8
Garaż miejsce postojowe przed budynkiem
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1975
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie umeblowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 200 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 250 m
Odl. do przedszkola [m] 400 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1
Spółdzielnia/Zarządca SSM
vir_oferta_iloscmiejscparking 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 12 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 5,50 m2
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni szafki kuchenne, piekarnik elektryczny, lodówka, kuchenka gazowa
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, wanna, prysznic, pralka, lustro
Wyposażenie dodatkowe zlew
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1,00 m2
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,00 m2
Podłoga przedpokoi panele

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

5844637

Apartament 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką. W budynku położonym obok Galerii Centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Położone w Centrum miasta na osiedlu strzeżonym. Oferta godna polecenia ze względu na położenie i wysoki standard ...

Powierzchnia
48,50 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,18 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6455233

Na wynajem w  Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym i wyposażonym w meble i urządzenia gotowy do wynajmu. Mieszkanie składa się z powierzchni wspólnej ...

Powierzchnia
30,50 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
65,25 zł
cena 1 990 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6936312

Do wynajęcia komfortowe 1 pok. z balkonem - na nowym osiedlu z 2020 roku - w świetnej lokalizacji, w cichym centrum Szczecina. Na powierzchnię ok. 32 m2 składają się: salon połączony z aneksem kuchennym z zabudową, wyposażoną w sprzęt AGD /zmywarka, płyta, piekarnik, ...

Powierzchnia
31,55 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,05 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

7003577

Do wynajęcia kawalerka – centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Oferuję na wynajem przytulną, słoneczną kawalerkę w centrum Szczecin – ul. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze i składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, antresoli ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,00 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum