20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
12 589,04 zł/m2 cena: 919 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem, 5m2 komórką lokatorską  oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca Calbudu z 2019 roku przy ul. Strzeleckiej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :
  • Przedpokój
  • Salon z aneksem kuchennym
  • 3 sypialnie
  • 2 łazienki
Wyżej opisywana nieruchomość zdecydowanie reprezentuje wysoki standard zamieszkania.
Wysokie sufity - 2,7m. Duża ilość wysokich okien oraz usytuowanie budynku względem stron świata zapewniają spore nasłonecznienie. 
Umiejscowienie mieszkania w budynku z dala od ulicy zapewnia cisze, spokój oraz brak sąsiadów zaglądających nam w okna.

Nowoczesne oświetlenie. Trójszybowe okna.
Wysokiej klasy zabudowa kuchenna wyposażona w komplet sprzętów AGD.
Przemyślane rozwiązania prawidłowo wykorzystujące oferowaną przestrzeń - liczne szafy w zabudowie.
Łazienka z zabudową oraz dużym prysznicem, dodatkowo osobna toaleta.
Podłączona i funkcjonująca instalacja alarmowa.
Przygotowana instalacja pod rolety zewnętrzne.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Największym atutem nieruchomości jest słoneczny 82 m2 ogród do którego dostęp mamy z każdego pokoju poprzez drzwi otwierane na zasadzie wrót.

Budynek wybudowany przez jednego z topowych deweloperów - Calbud.
Podziemny parking, światłowód, monitoring, oddzielone strefy klatki schodowej, stylowo zagospodarowana klatka w postaci luster oraz drewnianego wykończenia.
Ogród części wspólnych pod opieką ogrodnika.
Dostęp do tarasu widokowego.

Do ceny mieszkania obligatoryjnie należy doliczyć zakup :

- Komórka lokatorska 5m2 - 50 000 PLN
- Miejsce parkingowe w hali garażowej nr 1 - 80 0000 PLN
- Miejsce parkingowe w hali garażowej nr 2 - 80 000 PLN

Łączna cena zakupu nieruchomości wynosi : 1 129 000 PLN

Ogrzewanie z sieci miejskiej - w budynku brak gazu. 
Czynsz administracyjny w wysokości bliskiej 700 PLN.

Oferta na wyłączność.
Klucze w biurze.

Zapraszam na prezentację.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7115885
Powierzchnia 73,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 15,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro parter
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ochrona, sprzątanie, Winda, woda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 5
Garaż miejsce parkingowe
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2019
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6619264

Przestrzeń z charakterem – 122 m² + poddasze, wysoki standard, Centrum! Na sprzedaż wyjątkowe, niecodzienne mieszkanie o powierzchni użytkowej 122 m² + 28 m² zaadaptowanego poddasza, położone w sercu miasta, w sąsiedztwie parku – idealnego miejsca do rekreacji, spacerów, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 571,43 zł
cena 920 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6942748

Mieszkanie inwestycyjne w Centrum Szczecina | 5 pokoi | 81 m² | Po remoncie | Gotowe do wynajmu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 81 m², zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w wyremontowanej kamienicy. To doskonała propozycja dla ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 444,44 zł
cena 765 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6973957

 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiełły 9A. To propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację – idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Forma własności to spółdzielcze własnościowe ...

Powierzchnia
84,60 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 026,00 zł
cena 679 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6982724

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,78m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Pocztowej 18. Atuty nieruchomości: Nieruchomość o wyjątkowym stylu oraz charakterze odpowiednim dla mieszkań w kamienicach. Za sprawą dużej ilości wysokich okien ...

Powierzchnia
98,78 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 784,98 zł
cena 769 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum