nowa oferta
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
10 213,89 zł/m2 cena: 659 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy również komórka lokatorska.

Wyżej opisywana nieruchomość reprezentuje wysoki standard zamieszkania. Gładzone ściany, na podłodze kafle bez dylatacji oraz panele. Okna PCV oraz drewniane połaciowe z roletami zewnętrznymi.  
Nowoczesnym oświetlenie, spore poczucie przestrzeni, liczne zabudowy prawidłowo wykorzystujące oferowaną przestrzeń.
Duża łazienka z prysznicem, szafa w przedpokoju. Kuchnia w pełnej zabudowie z kompletem sprzętów AGD.

Nieruchomość o sensownym rozkładzie pomieszczeń, oferujące duże poczucie przestrzeni. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i dostęp do każdego pomieszczenia odbywa się z korytarza.
Za sprawą umiejscowienia względem stron świata nieruchomość jest bardzo słoneczna.

Okolica budynku jak i całe osiedle jest zagospodarowane i pod opieką ogrodnika.
Liczne place zabaw oraz sklepy.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, w mieszkaniu brak gazu.
Czynsz administracyjny w wysokości około 800 PLN z wliczonym ogrzewaniem.

Oferta na wyłączność.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
 

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7118353
Powierzchnia 64,52 m²
Powierzchnia użytkowa 64,52 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 15,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, ogrzewanie, sprzątanie, woda, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 2
Garaż brak
Piwnica 5,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2016

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

6760526

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 70m2 położone  na 1 piętrze na Warszewie na ładnym ,zielonym osiedlu z dostępem do komunikacji miejskiej oraz oraz całym niezbędnym   zapleczem handlowym .Na powierzchnię  mieszkania składa się obszerny salon z balkonem ...

Powierzchnia
69,68 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 548,22 zł
cena 735 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

5844080

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

5844284

Oferuję na sprzedaż mieszkanie wielopoziomowe w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość wyróżnia przede wszystkim wspaniała lokalizacja, nieopodal Jasnych Błoni i skweru im. Ildefonsa Gałczyńskiego. Budynek otacza zieleń i nienaganna architektura. Klatka schodowa jest w bardzo ...

Powierzchnia
109,55 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 555,00 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

5844393

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na Starym Mieście. Na powierzchnię 80 mkw składa się: - korytarz 6,5 mkw, kuchnia 7,5 mkw, wc ok 2 mkw, łazienka 4,7 mkw, pokój 9,5 mkw, pokój 12,5 mkw, pokój 17,5 mkw, pokój 19,5 mkw. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
79,66 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 155,41 zł
cena 570 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stare Miasto