19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
8 894,92 zł/m2 cena: 623 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Śródmieście | 70 m² | Parter | Potencjał na piękne mieszkanie

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m², położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Ściegiennego w Szczecinie. To miejsce z charakterem i dużymi możliwościami – dziś funkcjonuje jako kancelaria, ale bez problemu można przywrócić mu funkcję mieszkalną i stworzyć komfortowe, klimatyczne wnętrze do życia.

Lokal przeszedł kapitalny remont w 2014 roku – wymieniono wszystkie instalacje, dzięki czemu technicznie jest w bardzo dobrym stanie. To daje spokój na lata i pozwala skupić się już tylko na aranżacji pod własne potrzeby.

Duże okna od strony ulicy zapewniają sporo naturalnego światła, co świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w domowym biurze. Układ pomieszczeń daje swobodę – można tu stworzyć wygodne 2- lub 3-pokojowe mieszkanie, dopasowane do własnego stylu życia.

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia: 70,04 m²
  • parter – wygodny dostęp, bez schodów
  • ogrzewanie gazowe
  • czynsz z funduszem remontowym: ok. 420 zł
  • piwnica do dyspozycji
  • budynek zadbany, w dobrej kondycji

Lokalizacja w Śródmieściu to ogromny plus – wszędzie blisko: sklepy, komunikacja, szkoły, usługi. To miejsce, gdzie żyje się wygodnie na co dzień, bez konieczności korzystania z samochodu.

To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe mieszkanie – przestrzeni z potencjałem, w której można stworzyć naprawdę wyjątkowe wnętrze.

Jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce – odezwij się, pokażę Ci je na żywo.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6987384
Powierzchnia 70,04 m²
Powierzchnia użytkowa 70,04 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 420 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Rok budowy 1930
Gaz jest
Ogrzewanie gazowe
Umeblowanie do uzgodnienia
Alarm tak
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 5

Pomieszczenia

Liczba WC 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino
mieszkanie na sprzedaż

6874956

Do sprzedaży duże mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Monte Cassino (okolice Urzędu Miejskiego) Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze wykładziny, pod którymi znajduje stara deska. Okna nowe PCV. Łazienka ...

Powierzchnia
70,77 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 912,96 zł
cena 560 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino

Szczecin, Śródmieście, Królowej Jadwigi
mieszkanie na sprzedaż

6975417

Możliwość zapłaty w ratach. Połowa płatna przy sprzedaży, połowa rozłożona na dogodne raty. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Kr. Jadwigi (odcinek pomiędzy Krzywoustego a Małkowskiego). Adaptacja poddasza: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,40 ...

Powierzchnia
51,95 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 642,93 zł
cena 449 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, Królowej Jadwigi

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

6988723

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m², położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.   Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi: salonu z wyjściem ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 905,02 zł
cena 730 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

5844080

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum