nowa oferta
19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
7 118,40 zł/m2 cena: 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji!

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym Centrum miasta, w pobliżu sklepów, komunikacji miejskiej oraz punktów usługowych.

• piwnicy.

Lokal jest gotowy do zamieszkania – posiada miedzianą instalację elektryczną, okna PCV oraz drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego.

Największym atutem nieruchomości jest dodatkowa przestrzeń ok. 80 m² znajdująca się na tym samym piętrze, użytkowana wyłącznie przez właścicieli. Znajduje się tam dodatkowa łazienka, pracownia oraz pomieszczenia z dużym potencjałem aranżacyjnym. To idealna propozycja dla osób szukających dodatkowej przestrzeni do pracy, hobby lub z myślą o potencjale inwestycyjnym i przyszłej adaptacji.

Czynsz wynosi ok. 900 zł. Budynek posiada wyremontowaną klatkę schodową oraz wewnętrzne podwórko do dyspozycji mieszkańców.

Mieszkanie łączy funkcjonalność i niepowtarzalne możliwości aranżacyjne. To doskonała propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni w prestiżowej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7112006
Powierzchnia 70,10 m²
Powierzchnia użytkowa 70,10 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu Części wspólne, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż brak
Piwnica 2,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon brak
Rok budowy 1910
Widok panorama miasta
Gaz jest
Woda ciepła gazowa
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie bloki
Ogrzewanie gazowe
Odległość do komunikacji publicznej [m] 250 m
Odl. do sklepu [m] 250 m
Odl. do szkoły [m] 400 m
Odl. do przedszkola [m] 450 m
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca AGBIL

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 19,5+15,7+18,5 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki 3,50 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

5844080

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone tuż przy Rondzie Szarych Szeregów. Idealne również na lokal- widoczny z ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszych, z możliwością zrobienia wejścia z ulicy - idealna na kancelarię, gabinety lekarskie itd. Nieruchomość ...

Powierzchnia
102,12 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 865,65 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

5844503

Oferuję na sprzedaż duże, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Na metraż 103 mkw składa się: - pokój1 z balkonem - 26 mkw - pokój2 - 19,09 mkw - pokój3 - 18, 31 mkw - kuchnia ze spiżarnią - 12,45 mkw - łazienka - 4,49 mkw - pom. gosp. 6,37 ...

Powierzchnia
103,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 466,02 zł
cena 460 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6301626

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na kilka etapów. Już rozpoczęła się sprzedaż lokali. Planowane zakończenie pierwszych budynków ...

Powierzchnia
47,67 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 449,99 zł
cena 593 491 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6712915

NA SPRZEDAŻ ADAPTACJA PODDASZA W CICHYM OTOCZENIU NA TURZYNIE. Powierzchnia całkowita mieszkania 54,38m2, użytkowa 48,58m2. Układ mieszkania: - salon - sypialnia z garderobą - oddzielna kuchnia z miejscem na stół jadalniany - łazienka   Wysoka ściana kolankowa ...

Powierzchnia
54,38 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 072,82 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum