20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
8 648,18 zł/m2 cena: 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze.
Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, pozostające w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Dąb". Dzięki temu może to być oferta skierowana dla cudzoziemców, ponieważ nie wymaga dodatkowych zgód na nabycie nieruchomości.
Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, z oknami wychodzącymi na północny-wschód oraz południowy-zachód. Na powierzchnię 57,7 m2 składają się:
  • pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia
  • 2 osobne ustawne sypialnie
  • kuchnia z oknem
  • łazienka z WC
  • duży przedpokój.
Oferowane mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1970 roku w technologii z wielkiej płyty.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, natomiast standard jest do odświeżenia lub do remontu, w zależności do oczekiwań Nabywców, zgodnie ze zdjęciami. Budynek jest ocieplony, a okna PCV, dzięki czemu mieszkanie jest ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu.
Ogrzewanie i ciepła woda są z sieci miejskiej, zawarte w czynszu, który przy jednej osobie wynosi ok. 820 zł. Dodatkowe media pokrywane przez właścicieli to gaz oraz prąd według liczników.
Do mieszkania jest przynależna komórka piwniczna, pod budynkiem ogólnodostępne miejsca postojowe.
Jest do dobra lokalizacja, w pobliżu licznych punktów handlowych i usługowych, szkół, kościoła i przystanków komunikacji miejskiej. Gwarantuje wygodne funkcjonowanie.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7118162
Powierzchnia 57,70 m²
Powierzchnia użytkowa 57,70 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

5844729

Nowoczesne apartamenty dla najbardziej wymagających klientów. Oferujemy do sprzedaży 83 apartamenty o powierzchni od 40,47 m2 do 69,87 m2. Mieszkania 2-4 pokojowe, funkcjonalne, nowoczesne i wygodne z tarasami lub balkonami. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe nasłonecznienie ...

Powierzchnia
41,34 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 600,00 zł
cena 479 544 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

5844731

Powierzchnia
65,23 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 521 840 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

6989766

REZERWACJA  OFERTY! Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 47,30 m² z balkonem oraz samodzielny strych 32 m² przy ul. Goleniowskiej w Szczecinie Dąbiu. Lokal znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku z lat 60., w spokojnej okolicy. Ogromnym atutem oferty jest samodzielny ...

Powierzchnia
47,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 492,60 zł
cena 449 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

7080370

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 013,35 zł
cena 540 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska