19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
4 555,00 zł/m2 cena: 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż mieszkanie wielopoziomowe w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość wyróżnia przede wszystkim wspaniała lokalizacja, nieopodal Jasnych Błoni i skweru im. Ildefonsa Gałczyńskiego. Budynek otacza zieleń i nienaganna architektura. Klatka schodowa jest w bardzo dobrym stanie. Na 109,55 powierzchni użytkowej składa się: PARTER - duże pom. gospodarcze/garderoba - duża łazienka z kabiną prysznicową i wanną - kuchnia z jadalnią - długi korytarz PIĘTRO - otwarty salon z kącikiem biurowym - sypialnia - sypialnia ANTRESOLA - sypialnia Na piętrze znajduje się antresola, na której obecnie mieści się dodatkowa sypialnia. Dodatkowym atutem jest ciekawa i geometryczna przestrzeń. W sypialniach mieszczą się wnęki, które można wykorzystać na zabudowę meblową/garderobę. Mieszkanie ma ogromny potencjał. Dodatkowo do nieruchomości przynależy bardzo duża komórka ok 20mkw oraz piwnica ok 8mkw. Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 490zł. Ogrzewanie gazowe. W pomieszczeniu gospodarczym mieści się piec dwuobiegowy. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Bardzo ciekawa oferta w świetnej lokalizacji. Polecam i zapraszam na prezentację.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 5844284
Powierzchnia 109,55 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj budynku niski budynek
Technologia budowlana cegła
Liczba pięter w budynku 4
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 490 PLN
Stan budynku bardzo dobry
Podpiwniczenie tak
Rok budowy 1950

Pomieszczenia

Typ kuchni otwarta
Liczba łazienek 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6494116

Mieszkanie w domu na Pogodnie – z ogrodem, dużą piwnicą i potencjałem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina – na Pogodnie. W najbliższej okolicy znajdują się tereny zielone, ...

Powierzchnia
59,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 135,59 zł
cena 480 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6503414

Mam do zaprezentowania mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem, mieszczące się w poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie to ma 59m2 i składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Istnieje możliwość otworzenia kuchni na salon. W drugim pokoju ...

Powierzchnia
59,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 135,59 zł
cena 480 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6987569

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r  Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z : -pokoje 18/17m2 (do mniejszego wchodzi się z większego), -hol 3m2, -łazienka z WC 2,7m2, -kuchnia ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 839,29 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

7007637

Oferta sprzedaży dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Przyjaźni w budynku z 2008 roku.  Mieszkanie znajduje sie na 4-tym piętrze budynku  Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny - sypialnia, - częściowo oddzielna kuchnia - łazienka.  Drugi ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 461,35 zł
cena 549 988 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno