bez prowizji
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
11 500,00 zł/m2 cena: 261 050 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Bez prowizji!

Zainwestuj w nowoczesność, komfort i lokalizację, która przyciąga najemców!

Lokalizacja: Szczecin Gumieńce - w sąsiedztwie centrum handlowego Atrium MOLO i Auchan, Uniwersytetu Szczecińskiego
Metraż: Apartament (lokal użytkowy) 22,7m2  w stanie deweloperskim – idealne pod najem krótko- i długoterminowy
Standard: Wysoki – eleganckie fasady, nowoczesne wnętrza, zielone patio.
Bogata infrastruktura: Na terenie inwestycji znajduje się fitness klub z basenem, sauną, sklep spożywczy i kawiarnia. Budynki dopełniają wewnętrzne ogrody wraz z terenami zielonymi tworząc elegancką nowoczesną przestrzeń.
Miejsca postojowe i komórki lokatorskie pod budynkiem.

Dlaczego warto?
Dzięki lokalizacji i udogodnieniom, apartamenty cieszą się dużym zainteresowaniem najemców, co przekłada się na stabilny zwrot z inwestycji.

Lokal - do oddania w lipcu 2026. Do wyboru również inne lokale w metrażu 20-90m2. 

Już teraz zadzwoń i wybierz apartament dla siebie!
 

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6928382
Powierzchnia 22,70 m²
Powierzchnia użytkowa 22,70 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Stan lokalu deweloperski
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2026

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na sprzedaż

5844733

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na wysokim parterze przy ul. Dembowskiego Na powierzchnię 41,85 mkw składają się : salon, pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, pozostała do wykończenia "kosmetyka"- m.in podłogi. Zostały ...

Powierzchnia
41,85 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 663,08 zł
cena 237 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

5952016

Dwa pokoje z podziemnym miejscem postojowym zlokalizowany Szczecin Północ/Bukowo - kierunek Police. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Lokalizacja na pierwszym piętrze, o powierzchni 38,59 mkw., składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. ROZKŁAD ...

Powierzchnia
38,59 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 131,64 zł
cena 313 800 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin

Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

6711188

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową, w przedpokoju duża szafa w zabudowie. W całym mieszkaniu ściany gładzone, malowane, tynki strukturalne ...

Powierzchnia
29,07 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 523,91 zł
cena 335 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

6812519

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy w dzielnicy Gocław.  Mieszkanie ma 42 m2 powierzchni, w której skład wchodzą dwa pokoje w tym jeden przejściowy, osobna kuchnia i korytarz. Kapitalny remont wykonany 5 lat temu. Czynsz do zarządcy ok. ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 904,76 zł
cena 290 000