20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
75,00 zł/m2 cena: 9 150 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6948671
Powierzchnia 122,00 m²
Piętro 2
Kaucja zabezp. 27450
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Winda tak

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

5838210

Lokal na parterze 4 piętrowego budynku, przeznaczony na prowadzenie działalności medycznej. Przystosowany, wyposażony, z certyfikatem i pozwoleniem na użytkowanie. Może także służyć do prowadzenia działalności biurowej lub handlowo - usługowej. Położony jest w centrum ...

Powierzchnia
225,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 11 250 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Niebuszewo
lokal na wynajem

5841765

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na gabinety stomatologiczne lub medyczne. W pełni dostosowany do działalności medycznej. Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 93 m2, składający się z 5 pomieszczeń, rejestracji, trzech gabinetów, jednego pokoju pracy oraz dwóch ...

Powierzchnia
93,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
69,89 zł
cena 6 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

5843012

Do wynajęcia atrakcyjny lokal z dużymi witrynami położony w Centrum miasta - pierwsze piętro. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność usługową oraz biurową. Przy lokalu miejsca parkingowe. Wysokość pomieszczeń 3,2 m. Powierzchnia 254,56 mkw. Istnieje możliwość ...

Powierzchnia
254,86 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 7 646 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

5843941

Oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 105 m2, usytuowany na parterze w prestiżowym budynku z 2018 roku. Budynek zlokalizowany w ścisłym centrum, przy głównej arterii handlowej miasta. Jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, ...

Powierzchnia
105,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
80,00 zł
cena 8 400