19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
45,00 zł/m2 cena: 4 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

LOKAL IDEALNY POD GABINETY STOMATOLOGICZNE, KANCELARIĘ ADWOKACKĄ, HURTOWNIĘ, FIRMĘ POLIGRAFICZNĄ. Lokal zlokalizowany w dzielnicy Pogodno, położony na parterze w budynku apartamentowo-biurowym z lat 90 -tych. Wejście bezpośredni z ulicy, duże witryny wystawowe. Powierzchnia lokalu wynosi 100m2, na tą powierzchnie składają się trzy pomieszczenia. Opłaty miesięczne do spółdzielni wynoszą 1200 złotych , w tym jest ogrzewanie, woda, fundusz remontowy i wywóz śmieci, z dodatkowych opłat tylko prąd. Zapraszam do oglądania.

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 5842960
Powierzchnia 100,00 m²
Liczba pokoi 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Liczba pięter w budynku 4
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Stan budynku bardzo dobry
Podpiwniczenie tak
Rok budowy 1990

Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
lokal na wynajem

7080364

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ul. Mickiewicza. Lokal składa się z recepcji, dwóch gabinetów do których doprowadzona jest woda i kanalizacja, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Lokal w bardzo dobrym standardzie, po remoncie generalnym sprzed kilku lat. Na ...

Powierzchnia
50,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,57 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Pogodno, Mickiewicza

Szczecin, Książąt pomorskich
lokal na wynajem

5842885

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ( 120 mkw biura, toalety) położona na pierwszym piętrze przedwojennego budynku. W cenie ok 5 miejsc parkingowych. Na całkowitą powierzchnię 120 mkw składa 5 pomieszczeń biurowych, wc oraz zaplecze socjalne. Nieruchomość znajduje się ...

Powierzchnia
120,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
29,17 zł
cena 3 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Książąt pomorskich

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

5842959

Lokal w nowej kamienicy wybudowanej w sercu Szczecina na jednym z najbardziej atrakcyjnych szlaków turystycznych miasta. Od frontu duże okna mahoniowe. Od strony zaplecza przestronne drzwi metalowe ułatwiające ewentualne dostawy. Pomieszczenie, jasne, przestronne i ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 4 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

5843055

Lokal biurowy dwukondygnacyjny o powierzchni 82 m2 położony na trzecim i czwartym piętrze nowej 4 kondygnacyjnej kamienicy o charakterze biurowym usytuowany na Starówce. Z każdego piętra piękny widok, na wyższej kondygnacji balkon. Lokal ma charakter otwarty - dwa duże ...

Powierzchnia
82,00 m2
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto