19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
30,00 zł/m2 cena: 12 373 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia duży, atrakcyjny, dwukondygnacyjny lokal z dużymi witrynami ( 11,5 mb) położony w Centrum miasta. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność usługową oraz biurową. Przy lokalu miejsca parkingowe. Wysokość pomieszczeń 3,2 m. Powierzchnia: parter 157,56 mkw, piętro: 254,86 mkw oraz piwnica 160 mkw. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 5843013
Powierzchnia 412,42 m²
Liczba pokoi 10
Technologia budowlana prefabrykat
Liczba pięter w budynku 1
Stan prawny Hipoteczne
Stan budynku bardzo dobry
Podpiwniczenie tak
Rok budowy 1979

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

5842992

Do wynajęcia atrakcyjny lokal z dużymi witrynami położony w Centrum miasta. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność usługową oraz biurową. Przy lokalu miejsca parkingowe. Wysokość pomieszczeń 3,2 m. Powierzchnia 157, 56 mkw. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej ...

Powierzchnia
157,56 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
80,00 zł
cena 12 605 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

5843954

Lokal biurowy o powierzchni 215,92 m2 w ścisłym centrum Szczecina Jeżeli szukasz prestiżowego lokalu do prowadzenia działalności biurowo - usługowej to trafiłeś idealnie. Lokal znajduje się w nowoczesnym VII piętrowym biurowcu, lokal obejmuje całe III piętro. W lokalu ...

Powierzchnia
215,92 m2
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
69,47 zł
cena 15 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6120482

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów. Architektura budynku łączy w sobie funkcjonalność, elegancję oraz dbałość o detale. Elastyczny ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
66,92 zł
cena 8 700 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

5838210

Lokal na parterze 4 piętrowego budynku, przeznaczony na prowadzenie działalności medycznej. Przystosowany, wyposażony, z certyfikatem i pozwoleniem na użytkowanie. Może także służyć do prowadzenia działalności biurowej lub handlowo - usługowej. Położony jest w centrum ...

Powierzchnia
225,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 11 250 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto