nowa oferta
20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
9 229,10 zł/m2 cena: 850 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Prezentujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny - idealny jako inwestycja lub prowadzenie własnej działalności na Prawobrzeżu!

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92,1 m², zlokalizowany w dzielnicy Bukowe-Klęskowo na Prawobrzeżu. Nieruchomość położona jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej, w otoczeniu licznych punktów usługowych oraz lokali handlowych, co zapewnia stały ruch potencjalnych klientów oraz bardzo dobre warunki do prowadzenia działalności gastronomicznej. Dodatkowym atutem są liczne miejsca parkingowe w pobliżu oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Lokal posiada duże witryny, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza światłem naturalnym oraz bardzo dobrą ekspozycję od strony ulicy.

SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU NIEMIESZKALNEGO

(możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej, w tym obywateli Ukrainy oraz Białorusi).

Układ nieruchomości obejmuje:

  • salę sprzedażową,

  • strefę kuchenną,

  • zaplecze sanitarne,

  • zaplecze socjalne,

  • WC przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami,

  • taras letni.

Lokal utrzymany jest w dobrym stanie technicznym i posiada wydajną instalację o zwiększonej mocy, przystosowaną do obsługi profesjonalnego zaplecza gastronomicznego. Dodatkowo lokal posiada klimatyzację.

Istnieje możliwość przejęcia lokalu jako gotowego biznesu wraz z pełnym wyposażeniem oraz sprzętem gastronomicznym za dodatkowym odstępnym. Obecnie prowadzona jest tutaj pizzeria posiadająca pozytywne opinie klientów w Google. Nieruchomość może stanowić zarówno stabilną inwestycję z Najemcą, jak i miejsce do prowadzenia własnej działalności gastronomicznej lub usługowej czy handlowej po niewielkiej modernizacji lokalu!

Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi około 1 720 zł miesięcznie i obejmuje zaliczki na ogrzewanie miejskie, zimną i ciepłą wodę, kanalizację oraz opłaty eksploatacyjne.

To interesująca propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących lokalu gastronomicznego w rozwiniętej części Prawobrzeża Szczecina.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7115427
Powierzchnia 92,10 m²
Powierzchnia użytkowa 92,10 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, woda ciepła, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 1 720 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Rok budowy 1990
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu gastronomia, handlowo-usługowy, handlowy, inny, usługowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Alarm tak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Usytuowanie trójstronne
Możliwość parkowania tak
Rolety antywłamaniowe tak
Położenie lokalu ulica osiedlowa
Witryna wystawowa jest
Wejście od ulicy
Podłogi kafle
vir_oferta_iloscmiejscparking 1
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń magazynowych 1
Powierzchnia pomieszczeń magazynowych 5,00 m2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Powierzchnia pomieszczeń socjalnych 5,00 m2
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

5843145

Piękny lokal w centrum Szczecina posiadający trzy ogromne witryny o wysokości 3m pozwalające doskonale wyeksponować wnętrze w zależności od prowadzonej działalności. Granitowa elewacja, okna i rolety antywłamaniowe,system alarmowy, bardzo ładnie zaaranżowane oświetlenie. ...

Powierzchnia
40,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 625,00 zł
cena 745 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

5844533

Lokal biurowy położony w ścisłym Centrum z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej i możliwością parkowania samochodu. Powierzchnia 105 m2, 5 pomieszczeń: pokój konferencyjny, 3 gabinety, sekretariat, kuchnia z pom, gosp., WC. Lokal przystosowany do działalności ...

Powierzchnia
105,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 190,48 zł
cena 650 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

6309334

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wielofunkcyjnej powierzchni biurowo – usługowo – handlowej, która znajduje przy ruchliwej ulicy Bolesława Krzywoustego w Szczecinie, w pobliżu Bramy Portowej. Lokalizacja w samym Centrum Szczecina spełnia oczekiwania wielu branż, ...

Powierzchnia
108,60 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7 320,44 zł
cena 795 000 
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

6344084

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego lokalu użytkowego na sprzedaż o powierzchni całkowitej około 165m2, w którego skład wchodzi: Poziom 0: 2 duże sale, kuchnia, łazienka, wc, pomieszczenie magazynowe. Poziom -1: duża sala, pomieszczenie gospodarcze, ...

Powierzchnia
164,69 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 065,94 zł
cena 999 000