21
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
452,63 zł/m2 cena: 645 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DZIAŁKA W DOBREJ NA OSIEDLU SĄSIADUJĄCYM Z LASEM I DOMAMI TYLKO WOLNOSTOĄJCYMI

Działka ma powierzchni 1425m2.

Dojazd do osiedla drogą gminną polbrukową z latarniami. Zaledwie ostatni odcinek jest polnej drogi.

Teren jest wyniesiony ponad okolicę, daje zapewnie atrakcyjnych widoków.

Okolica zabudowana nowmi domami jednorodzinnymi. Nie ma stłoczenia blizniakami ani rzędu szeregowców.

Brak miejscowego planu zagospodarowania. Gmina wyda warunki zabudowy.

Szkoła, orlik, Netto, Biedronka wszystko w nieduzej odległości.

Zapraszam na prezentację. Ta działka z pewnością zainteresuje osoby szukające miejsca blisko natury, która daje wytchnienie od stresu i obowiązków dnia codziennego. 
 

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 6382305
Powierzchnia 1 425,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

video
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6322822

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w ramach nowego osiedla zamkniętego zlokalizowanego w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to kameralna inwestycja, z doprowadzonymi wszystkimi mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ...

Powierzchnia
1 016,00 m2
Cena za m2
575,00 zł
cena 584 200 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6379349

WOŁCZKOWO --- DZIAŁKA Z DROGĄ POLBRUKOWĄ  --- CAŁY KOMPLET MEDIÓW UNIKATOWA OFERTA Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1160 m2.  Cechy charakterystycze: - dojazd kostką polbrukową - okolica zabudowana nowymi domami - kameralne otoczenie, cisza i ...

Powierzchnia
1 160,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 580 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6388079

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki nieopodal lasu Nieruchomość położona jest w Wołczkowie, około 200 m od drogi głównej. Bliska okolica to działki zabudowane domami jednorodzinnymi oraz las jako główny atut.  Dojazd do działki to droga polbrukową, ...

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
944,10 zł
cena 760 000 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

6605876

Działka budowlana   o powierzchni 5160m2 z pozwoleniem na budowę ( wygasły ) i projektem domu. Teren działki podniesiony  , są wykopane i wylane fundamenty  na działce jest   prąd   , możliwość wywiercenia studni ,  na działce znajduje się kanalizacja tłoczna ..Dojazd ...

Powierzchnia
5 160,00 m2
Cena za m2
96,88 zł
cena 499 900 
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo