19
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
211,25 zł/m2 cena: 1 690 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Działka pod budowę obiektów komercyjnych, zlokalizowana w Szczecinie w prawobrzeżnej części. 

Działka uzbrojona 
-prąd
-woda
-kanalizacja
- dojazd droga asfaltowa i gruntowa 

Możliwość uzyskania warunków zabudowy na max 50% powierzchni zabudowy działki, wysokość do 8 m (sąsiednie działki)

Na sąsiednich działkach hale magazynowe, budynki usługowe, centra logistyczne.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy (30% powierzchni, 8m wysokość, hala magazynowa)  

Zapraszam na prezentację 

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 5797230
Powierzchnia 8 000,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Osów
działka na sprzedaż

6267139

OSTATNIA TAKA DZIAŁKA NA OSOWIE W OTULINIE LASÓW --- ZABUDOWA REZYDENCJONALNA --- PEŁNA INFRASTRUKTURA  Powierzchnia 1500m2 Dojazd drogą wypolbrukowaną. Intymne sąsiedztwo, składające się z wyłącznie domów wolnostojących. Media: prąd - w granicy działki woda ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
1 000,00 zł
cena 1 500 000 
działka na sprzedaż - Szczecin, Osów

Szczecin, Kijewko
działka na sprzedaż

6630983

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 6191 m2, położony przy ul. Świętochowskiego na Kijewku. Teren w użytkowaniu wieczystym. Działka jednym bokiem o szerokości ok. 50 m przylega do drogi asfaltowej. Dla przedmiotowej nieruchomości ...

Powierzchnia
6 191,00 m2
Cena za m2
280,25 zł
cena 1 735 000