20
ofert
Krzysztof Osak

Właściciel/pośrednik nieruchomości

Licencja: 19646

krzysztof@osak.eu

603 212 007

zostaw wiadomość
5 571,43 zł/m2 cena: 1 950 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności oraz świetnej bazy do własnej aranżacji.
Dom położony jest w spokojnej, zielonej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie użytku ekologicznego „Doliny Bukowej”, co gwarantuje brak sąsiadów od tej strony i niezakłócony widok na wszechobecną zieleń.
Jednocześnie położenie zaledwie kilka minut od kluczowych arterii komunikacyjnych (ulice Mieszka I oraz Wierzbowa) zapewnia błyskawiczny dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
Nieruchomość posadowiona jest na terenie o powierzchni 814 m². Ogród został ładnie zagospodarowany licznymi ozdobnymi drzewami i krzewami, w sposób spójny i funkcjonalny, a dzięki zróżnicowanemu ukształtowaniu terenu możliwe było wkomponowanie w skarpę od strony doliny 2 poziomowego garażu (wjazd do wyższego garażu od strony domu, wjazd do niższego garażu od strony dolinki). 
Budynek oddany do użytku w 1996 roku, został wzniesiony w technologii tradycyjnej. Jest w pełni podpiwniczony i charakteryzuje się solidną konstrukcją (ściany zewnętrzne dwuwarstwowe) oraz przemyślanym układem pomieszczeń. Łączna powierzchnia całkowita nieruchomości to ok. 350 m² (w tym ok. 279 m² powierzchni użytkowej).
Rozkład pomieszczeń na trzech poziomach:
Parter: Reprezentacyjna strefa dzienna. Przestronny hol prowadzi do eleganckiego salonu z wyjściem na taras, jasnej kuchni połączonej z jadalnią oraz dodatkowego pokoju (idealnego na gabinet lub sypialnię gościnną). Na tym poziomie znajduje się również łazienka z kabiną prysznicową.
Piętro: Strefa prywatna obejmująca trzy komfortowe, ustawne sypialnie, oddzielną garderobę oraz luksusowy pokój kąpielowy. Nad piętrem dostępna jest również dodatkowa przestrzeń stryszku.
Piwnica: Tutaj urządzono prawdziwe centrum relaksu i funkcjonalności. Znajdziemy tu salę bilardową, saunę z łazienką, dodatkową garderobę oraz zaplecze gospodarcze (pralnia, suszarnia).

Wnętrze domu urządzone w klasycznym stylu. Wykorzystano wysokiej klasy materiały:
 Drewniane drzwi wewnętrzne oraz stylową stolarkę okienną (okna skrzynkowe robione na zamówienie), które nadają wnętrzu przytulny klimat. Na parterze zainstalowane rolety zewnętrzne.
 Na podłogach wysokiej jakości glazura i terakota.
 Ogrzewanie: Parter wyposażono w komfortowe ogrzewanie podłogowe, natomiast na piętrze  zainstalowano tradycyjne grzejniki. System zasila wydajny dwuobiegowy piec gazowy z zasobnikiem wody.
Nieruchomość jest utrzymana w dobrym stanie, jednak wymaga odświeżenia lub remontu według uznania przyszłego właściciela. Dzięki swojej kubaturze i rozkładowi, dom daje ogromne możliwości adaptacyjne – od nowoczesnego minimalizmu po klasyczną rezydencję.
Szukasz domu, który stanie się Twoją prywatną enklawą w sercu miasta?
Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację, aby osobiście poczuć potencjał tej wyjątkowej oferty!

Nota prawna

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Szczegóły

Symbol oferty 7118080
Powierzchnia 350,00 m²
Powierzchnia użytkowa 279,00 m²
Powierzchnia działki 814 m²
Liczba pokoi 6
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż dwustanowiskowy
Okna DREWNIANE STARY TYP
Instalacje dobre
Liczba tarasów 2
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki pochyła
Kształt działki nieregularny
Pokrycie dachu dachówka
Stan budynku do odświeżenia
Podpiwniczenie tak
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 1996
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - piecyk gazowy
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie gazowe
Umeblowanie do uzgodnienia
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Odl. do szkoły [m] 1 000 m
Tarasy taras duży
Rolety antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja miejska
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

5272892

Bardzo komfortowy, parterowy dom wolnostojący z 2008r, o powierzchni  użytkowej 157 m2. Zlokalizowany na kameralnym i prestiżowym osiedlu Bezrzecza, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Osiedle w pełni zagospodarowane ( droga, oświetlenie) zamknięte w naturalny ...

Powierzchnia
157,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
731 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 031,85 zł
cena 1 575 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Warszewo
dom na sprzedaż

5844317

Atrakcyjnie położony dom wolno stojący na zamkniętym osiedlu na bliskim Warszewie. Nieruchomość skierowana dla osób ceniących sobie cieszę i spokój, a jednocześnie poszukujących nieruchomości bardzo blisko centrum Szczecina. Dom jest nowocześnie urządzony , posiadający ...

Powierzchnia
296,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 345 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 574,32 zł
cena 1 650 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo

Szczecin, Wielgowo
dom na sprzedaż

6661752

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 221 m2 posadowiony na działce 1 266 m2 - w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzielnicy Wielgowo, z bardzo dobrym dojazdem do Szczecina oraz do autostrady w kierunku Berlin – Świnoujście. Budynek wybudowany ...

Powierzchnia
220,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 266 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 195,87 zł
cena 1 590 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo
video
dom na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
dom na sprzedaż

6710601

Szczecin - Dąbie ul. Albatrosów Wyłącznie u Nas !  ( zamknięte elitarne osiedle Domów )  Dom Wolnostojący 500 m od Zalewu Szczecińskiego  Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 111,9 m2. Nieruchomość składa się z dwóch pięter, w skład których wchodzą: ...

Powierzchnia
129,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
391 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
12 403,10 zł
cena 1 600 000