Osak Nieruchomości & Finanse to eksperckielicencjonowane biuro nieruchomości ze Szczecina. Jesteśmy rzetelną i nowoczesną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w świadczeniu najwyższej jakości usług na rynku nieruchomości i finansów. Uczestniczyliśmy w setkach transakcji i tą wiedzą zgromadzoną w trakcie lat pracy jesteśmy gotowi podzielić się z Państwem. To dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzą Państwo czas i zyskają najważniejsze, gwarancję satysfakcji.


Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Dzięki współpracy z innymi biurami nieruchomości mamy dostęp do nieograniczonej liczby ofert, które możemy prezentować Państwu, natomiast nasze oferty są proponowane Klientom innych agencji nieruchomości. Współpraca ta przyczynia się do jeszcze większej efektywności naszej pracy.


Cechuje nas uczciwość, profesjonalizm i indywidualne podejście do rozpatrywanej sprawy. Zawsze dobro Klienta jest dla nas najważniejsze.
Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich transakcji "czuwa" licencjonowany agent nieruchomości mgr Krzysztof Osak, numer licencji 19 646 nadany przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU.


Zapewniamy opiekę na każdym etapie transakcji – od znalezienia najlepszej nieruchomości i źródła jej finansowania, do momentu przekazania do niej kluczy. Ponadto w ramach naszej oferty znajdziecie Państwo liczne produkty finansowe. Naszym nadrzędnym celem jest wyselekcjonowanie i przedstawienie najkorzystniejszej oferty, dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Zespół Osak Nieruchomości & Finanse

 

Certyfikat Osak
Certyfikat Osak
Certyfikat Osak
Certyfikat Osak