Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
lokal na wynajem

6975306

Do wynajęcia duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada dwa wejścia: jedno od frontu, drugie z tyłu budynku dla dostawców. ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
23,08 zł
cena 3 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego

Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
lokal na wynajem

6975305

Do wynajęcia lokal użytkowy (parter z witryną) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada jedno wejście od frontu. Lokal składa się z trzech pomieszczeń: sali głównej z witryną, magazynu oraz wc. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
48,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
40,86 zł
cena 2 000 

Police
mieszkanie na wynajem

6970999

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania – idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament w inwestycji Smart Park przy ul. Rycerskiej w Policach jest idealnym wyborem. W pełni ...

Powierzchnia
46,11 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,05 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Police

Szczecin, Trzebusz
lokal na wynajem

6948671

Powierzchnia
122,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
75,00 zł
cena 9 150 
lokal na wynajem - Szczecin, Trzebusz

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6945752

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest w sąsiedztwie wielu instytucji publicznych tj. Urząd Skarbowy, Wojewódzka Komenda Policji, ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 7 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Dunikowo
działka na wynajem

6942219

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni utwardzonego, ogrodzonego placu, Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu: •drogi A6/S3 i węzła Szczecin – Dąbie, •Parku przemysłowego Dunikowo Business Park z bocznicą kolejową, •Panattoni Park Szczecin ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 5 000 
działka na wynajem - Szczecin, Dunikowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem