Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
lokal na wynajem

6975306

Do wynajęcia duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada dwa wejścia: jedno od frontu, drugie z tyłu budynku dla dostawców. ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
23,08 zł
cena 3 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego

Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
lokal na wynajem

6975305

Do wynajęcia lokal użytkowy (parter z witryną) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada jedno wejście od frontu. Lokal składa się z trzech pomieszczeń: sali głównej z witryną, magazynu oraz wc. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
48,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
40,86 zł
cena 2 000 

Szczecin
mieszkanie na wynajem

6975268

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe  mieszkanie, położone na 1 piętrze odnowionej kamienicy. Na powierzchni 78,6 m2 mamy do dyspozycji trzy niezależne pokoje , każdy posiada drzwi. Największy z nich o pow. ok. 22 m2 , z wyjściem na balkon. Pozostałe pokoje  o pow. ...

Powierzchnia
78,60 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31,81 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Police
mieszkanie na wynajem

6970999

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania – idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament w inwestycji Smart Park przy ul. Rycerskiej w Policach jest idealnym wyborem. W pełni ...

Powierzchnia
46,11 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,05 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Police

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6957898

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w bardzo pożądanej lokalizacji Gumieńce. Mieszkanie posiada osobne wejście, znajduje się na I piętrze nowego, kameralnego budynku 4 rodzinnego przy ul. Okulickiego. Nieruchomość ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,95 zł
cena 4 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6951452

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, 4 pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Lajkonik w Szczecinie, ulica Krakowska. Na powierzchnie 92m2 znajdziemy 3 duże i ustawne pokoje, ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
63,04 zł
cena 5 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem