Kołbaskowo, Warzymice
mieszkanie na wynajem

5596559

Do wynajęcia komfortowa  kawalerka znajdująca się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Różanym w Warzymicach. Kawalerka składa się z przestronnego pokoju połączonego z kuchnią, dużej łazienki z kabiną prysznicową. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do mieszkania ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
70,37 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Kołbaskowo, Warzymice

Szczecin, Pomorzany
lokal na wynajem

5298616

Oferta wynajmu lokalu w którym do niedawna funkcjonowała siłownia. Powierzchnia całkowita wynosi około 500 m2 i jest ulokowana w kameralnym centrum handlowym w którym prosperują marki handlowe znanych firm. Lokal posiada dużą widoczność, zamontowania widocznej reklamy. Na ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
45,00 zł
cena 22 500 
lokal na wynajem - Szczecin, Pomorzany

Stargard
zaklad_produkcyjny na wynajem

96172

Ofertą wynajmu jest lokal, położony niedaleko Starówki w Stargardzie Szczecińskim o pow. użytkowej 2877,24 m2. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczych. Oferowana nieruchomość wymaga odświeżenia wnętrz. Lokal składa się ...

Powierzchnia
2 877,24 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 28 000 
zaklad_produkcyjny na wynajem - Stargard
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
Sprzedana

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na wynajem

6996800

REZERWACJA  OFERTY ! HIT! Do wynajęcia, komfortowe i słoneczne 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem - w nowym budynku z 2013 r. - na nowoczesnym os. Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie jest przestronne, posiada wyjątkowy klimat, zostało wykończone dobrymi materiałami. ...

Powierzchnia
55,81 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,32 zł
cena 2 250 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Warszewo
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wańkowicza
Sprzedana

Szczecin, Majowe, Wańkowicza
mieszkanie na wynajem

6976374

Do wynajęcia ładne i duże 1 pokojowe mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji, usytuowane w niskim, nowym budynku z cegły na os. Majowym. Na powierzchnię ok. 41 m2 składają się: salon z wyjściem na duży balkon, obszerna - widna kuchnia z zabudową oraz łazienka ...

Powierzchnia
40,68 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,79 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Majowe, Wańkowicza
wynajęte
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Sprzedana

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6936312

Do wynajęcia komfortowe 1 pok. z balkonem - na nowym osiedlu z 2020 roku - w świetnej lokalizacji, w cichym centrum Szczecina. Na powierzchnię ok. 32 m2 składają się: salon połączony z aneksem kuchennym z zabudową, wyposażoną w sprzęt AGD /zmywarka, płyta, piekarnik, ...

Powierzchnia
31,55 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
57,05 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem