Szczecin, Stare Miasto
lokal na wynajem

6777136

Na wynajem duże biuro składające się z dwóch pomieszczeń, znajdujące się na Starym Mieście w Szczecinie. Lokal o łącznej powierzchni 65 m2 składa się z: dużego korytarza z miejscem na recepcję na wprost drzwi oraz aneksem kuchennym dwóch dużych pomieszczeń biurowych ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
76,92 zł
cena 5 000 
lokal na wynajem - Szczecin, Stare Miasto

Szczecin
lokal na wynajem

6767400

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni około 95m2 zlokalizowany w Centrum Szczecina przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Na powierzchnię lokalu składa się duża sala sprzedażowa, pomieszczenie socjalne - umeblowane i wyposażone, łazienka z wc, oraz dodatkowe ...

Powierzchnia
95,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 5 000 
lokal na wynajem - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6764829

3 Pokoje w kamienicy, w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma 70 m2, w skład mieszkania wchodzą:  3 pokoje, osobna kuchnia - jadalni i dwóch łazienek . Czynsz wynajmu: 3000 zł/m. Dodatkowo opłaty za media ok.1300 zł. Ogrzewanie miejskie. Wymagana ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin
mieszkanie na wynajem

6761787

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów.  Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej w sprzęt AGD obszernej kuchni (a w niej: lodówko-zamrażarka, kuchenka z piekarnikiem, okap ...

Powierzchnia
46,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,48 zł
cena 2 300 
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Goleniów
hala na wynajem

6751547

Zapraszam do zapoznania się z oferta hali magazynowej na wynajem w Goleniowie. Powierzchnia - 1338 m2, plus biuro 38 m2 oraz 240 m2, 3 doki i brama z poziomu zero.  Wymiary magazynu 22,5 m x 60 m. Wysokość hali 10 m w świetle  Obciążenie posadzki 5 t/ mkw. Odporność ...

Powierzchnia
1 338,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 23 120 
hala na wynajem - Goleniów

Goleniów
mieszkanie na wynajem

6741584

Wynajmę mieszkanie na ul Konstytucji 3 go Maja w Goleniowie  Mieszkanie mieści się na I piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC Wyposażone w sprzęt AGD m.in. pralka, zmywarka, lodówko zamrażalka oraz umeblowane. Cena najmu to: - czynsz do zarządcy ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,06 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Goleniów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem