Szczecin, Świerczewo
lokal na wynajem

6851947

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany malowane na biało, w każdym lokalu znajduje się osobna łazienka. Dostępne są lokale o ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
68,25 zł
cena 4 300 
lokal na wynajem - Szczecin, Świerczewo

Szczecin, Dunikowo
hala na wynajem

6843117

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowo-usługowej, w projektowanym nowoczesnym obiekcie przy ul. Wolframowej w Szczecinie. Idealny obiekt pod nowoczesny warsztat samochodowy dla samochodów ciężarowych. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu: •drogi ...

Powierzchnia
555,00 m2
Cena za m2
29,00 zł
cena 16 095 
hala na wynajem - Szczecin, Dunikowo

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6841477

Na wynajem lokal o powierzchni 17m2 o przeznaczeniu biurowym, magazynowym bądź usługowym, zlokalizowany w budynku biurowym w Centrum. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze jednokondygnacyjnego budynku.  Do dyspozycji najemców są dwie łazienki położone na pierwszym ...

Powierzchnia
17,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
38,24 zł
cena 650 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

6837363

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 97m2, na którą składa się: 6 wydzielonych pomieszczeń biurowych. Pomieszczenie sanitarne oddzielnie dla Najemców położone na tym samym pietrze. Lokal ...

Powierzchnia
97,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
39,18 zł
cena 3 800 
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Stepnica
dom na wynajem

6822761

Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parter/przyziemie łączna powierzchnia 65m2: komunikacja ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
620 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
67,57 zł
cena 12 500 
dom na wynajem - Stepnica

Szczecin, Pogodno
biurowiec na wynajem

6806814

Atrakcyjny Budynek Komercyjny na Wynajem  Prezentujemy nowoczesny budynek komercyjny o powierzchni 450 m², zlokalizowany na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Ta trzykondygnacyjna nieruchomość jest idealnym miejscem dla firm poszukujących przestrzeni dostosowanej zarówno ...

Powierzchnia
450,00 m2
Cena za m2
40 000,00 zł
cena 40 000 
biurowiec na wynajem - Szczecin, Pogodno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem