nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7120352

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjąłem w Centrum! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m² według księgi wieczystej, wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą o powierzchni 5,7 m² oraz częścią strychową z bezpośrednim dostępem ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 806,25 zł
cena 464 500 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego

Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
mieszkanie na sprzedaż

7120304

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,7m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019r na Osiedle Kapitanów, ul. Kopańskiego w Szczecinie. Lokal jest w bardzo dobrym stanie i składa się z salonu 21m2, sypialni 9m3, holu 7m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki z WC 4,5m2, ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 320,33 zł
cena 600 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Przyjaźni

Szczecin, Przyjaźni
mieszkanie na sprzedaż

7120040

2 pokoje z dużym balkonem – ul. 26 Kwietnia (Os. Przyjaźni) Na sprzedaż dwupokojowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,6 m², zlokalizowane na bezpiecznym i wygodnym 2. piętrze w 10-piętrowym polskim wieżowcu z windą. To idealna propozycja dla pary, ...

Powierzchnia
42,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 976,53 zł
cena 425 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Przyjaźni
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

7119696

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000 
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

7118956

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak położony w prestiżowej części Bezrzecze, o powierzchni użytkowej 135 m² plus dodatkowe poddasze, usytuowany na działce o powierzchni 350 m². Nieruchomość w stanie deweloperskim, z zagospodarowanym terenem wokół domu oraz dwoma miejscami ...

Powierzchnia
143,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 313,93 zł
cena 1 485 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

7118879

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem