oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

7119696

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000 
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

7118956

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak położony w prestiżowej części Bezrzecze, o powierzchni użytkowej 135 m² plus dodatkowe poddasze, usytuowany na działce o powierzchni 350 m². Nieruchomość w stanie deweloperskim, z zagospodarowanym terenem wokół domu oraz dwoma miejscami ...

Powierzchnia
143,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 313,93 zł
cena 1 485 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

7118879

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

7118353

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy ...

Powierzchnia
64,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 213,89 zł
cena 659 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Bonin, Budziszcze

Łobez (gw), Bonin, Budziszcze
dom na sprzedaż

7118207

Przysiółek Wsi , Budziszcze / Łobez / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas !  630 000 PLN  Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym posiadającym 2 kondygnacje nadziemne i jedna podziemną oraz trzema budynkami jednokondygnacyjnymi niemieszkalnymi . W studium uwarunkowań ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 200,00 zł
cena 630 000 
dom na sprzedaż - Łobez (gw), Bonin, Budziszcze
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

7118162

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze. Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, ...

Powierzchnia
57,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 648,18 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem