nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze

Szczecin, Bezrzecze
dom na sprzedaż

7118956

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak położony w prestiżowej części Bezrzecze, o powierzchni użytkowej 135 m² plus dodatkowe poddasze, usytuowany na działce o powierzchni 350 m². Nieruchomość w stanie deweloperskim, z zagospodarowanym terenem wokół domu oraz dwoma miejscami ...

Powierzchnia
143,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 313,93 zł
cena 1 485 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Bezrzecze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

7118879

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900 
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

7118353

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy ...

Powierzchnia
64,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 213,89 zł
cena 659 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

7118162

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze. Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, ...

Powierzchnia
57,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 648,18 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

7118080

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 571,43 zł
cena 1 950 000 
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
video
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7115885

-rezerwacja- Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem, 5m2 komórką lokatorską  oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca Calbudu z 2019 roku przy ul. Strzeleckiej. Na powierzchnie użytkową ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 589,04 zł
cena 919 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem