Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6957898

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w bardzo pożądanej lokalizacji Gumieńce. Mieszkanie posiada osobne wejście, znajduje się na I piętrze nowego, kameralnego budynku 4 rodzinnego przy ul. Okulickiego. Nieruchomość ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,95 zł
cena 4 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6951452

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, 4 pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Lajkonik w Szczecinie, ulica Krakowska. Na powierzchnie 92m2 znajdziemy 3 duże i ustawne pokoje, ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
63,04 zł
cena 5 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II
mieszkanie na wynajem

6925190

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone w ścisłym centrum przy al. Papieża Jana Pawła II. Adaptacja poddasza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zaaranżowany w nowoczesnym stylu - salon otwarty na przedpokój, połączony z aneksem kuchennym, duża sypialnia. ...

Powierzchnia
46,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,05 zł
cena 3 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Szczecin
mieszkanie na wynajem

6924051

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe przy samym Centrum Szczecina z niesamowitym widokiem na panoramę Szczecina oraz dużym narożnym  balkonem otaczającym kuchnie i salon. W budynku winda. Dodatkowym atutem jest miejsce parkingowe w budynku za jedyne 300 zł miesięcznie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
59,26 zł
cena 3 200 
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

6883707

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią  i pięknym widokiem na miasto - sypialnia I - sypialnia II - łazienka z prysznicem  - korytarz z miejscem do przechowywania  Mieszkanie ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
21
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
69,77 zł
cena 6 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6872256

Mieszkanie idealne dla singla lub pary znajduje się na kameralnym zielonym osiedlu na drugim piętrze . Powierzchnia mieszkania około 49m2 .Salon połączony aneksem kuchennym całkowicie umeblowanym i wyposażonym w sprzęt AGD - ZMYWARKA, LODÓWKA, KUCHENKA,PIEKARNIK, OKAP. ...

Powierzchnia
48,61 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,60 zł
cena 2 800 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem