Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

6992518

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy – Szczecin, ul. Jagiellońska Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla firmy zatrudniającej pracowników. Lokal znajduje się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej, na parterze w kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu przystanki ...

Powierzchnia
90,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,25 zł
cena 4 000 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

6990669

Do wynajęcia dwupoziomowe jasne mieszkanie z balkonem na Gumieńcach. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone i jest gotowe do zamieszkania. Dwupokojowa nieruchomość mieści się na dwóch kondygnacjach i składa z: przedpokoju dużego salonu z wyjściem na balkon otwartej ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,75 zł
cena 3 600 
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Chorzów
mieszkanie na wynajem

6985866

Pierwszy najem 2 pokoje 29 m² (Chorzów) Pierwszy najem. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe, 29 m² komfortu. Są mieszkania, do których wchodzi się bez wahania. Bo od pierwszej chwili czuć świeżość, spokój i porządek. To jedno z nich. Do wynajęcia mieszkanie o ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
72,41 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Chorzów

Gryfino
mieszkanie na wynajem

6979542

Na wynajem oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w cichej części Gryfina, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Lokal składa się z ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,82 zł
cena 2 300 
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Szczecin
mieszkanie na wynajem

6975268

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe  mieszkanie, położone na 1 piętrze odnowionej kamienicy. Na powierzchni 78,6 m2 mamy do dyspozycji trzy niezależne pokoje , każdy posiada drzwi. Największy z nich o pow. ok. 22 m2 , z wyjściem na balkon. Pozostałe pokoje  o pow. ...

Powierzchnia
78,60 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
31,81 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Police
mieszkanie na wynajem

6970999

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania – idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament w inwestycji Smart Park przy ul. Rycerskiej w Policach jest idealnym wyborem. W pełni ...

Powierzchnia
46,11 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,05 zł
cena 2 400 
mieszkanie na wynajem - Police
Kryteria wyszukiwania

rozumiem