Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

6987569

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r  Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z : -pokoje 18/17m2 (do mniejszego wchodzi się z większego), -hol 3m2, -łazienka z WC 2,7m2, -kuchnia ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 839,29 zł
cena 439 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Szczecin, Śródmieście, Ściegiennego
mieszkanie na sprzedaż

6987384

Śródmieście | 70 m² | Parter | Potencjał na piękne mieszkanie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m², położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Ściegiennego w Szczecinie. To miejsce z charakterem i dużymi możliwościami – dziś funkcjonuje jako ...

Powierzchnia
70,04 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 894,92 zł
cena 623 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście, Ściegiennego

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6982724

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,78m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Pocztowej 18. Atuty nieruchomości: Nieruchomość o wyjątkowym stylu oraz charakterze odpowiednim dla mieszkań w kamienicach. Za sprawą dużej ilości wysokich okien ...

Powierzchnia
98,78 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 784,98 zł
cena 769 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
video
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg

Kołobrzeg
mieszkanie na sprzedaż

6982234

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny apartament dwupokojowy znajdujący się 200 metrów od morza i latarni morskiej w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze apartamentowca z windą i posiada widok na port. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu ...

Powierzchnia
50,02 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 592,14 zł
cena 979 999 
mieszkanie na sprzedaż - Kołobrzeg

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

6982015

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m², położone na Górnym Tarasie w Gryfinie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 919,01 zł
cena 340 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Stargard
mieszkanie na sprzedaż

6981868

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93 m2 w Stargardzie przy ulicy Piłsudskiego. Nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie, całkowicie odnowiona i wyremontowana. Z oryginalną, odrestaurowaną stolarką, pięknymi drewnianymi podłogami i wymienionymi wszystkimi instalacjami.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 720,43 zł
cena 625 000 
mieszkanie na sprzedaż - Stargard
Kryteria wyszukiwania

rozumiem