Dobrzany (gw), Bytowo
mieszkanie na sprzedaż

6996045

Wieś Bytowo / Dobrzany / Pomorze Zachodnie  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytowie o powierzchni 38 m², położone na pierwszym piętrze. To propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum w dobrej lokalizacji – zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 973,68 zł
cena 75 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dobrzany (gw), Bytowo

Szczecin, Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

6996008

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m², położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany jest w skrajnym segmencie szeregowca, co zapewnia kameralny charakter i większą prywatność. Atuty ...

Powierzchnia
81,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 758,87 zł
cena 879 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6993814

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m² (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku, tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach – absolutnie topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Dwustronne, w pełnym rozkładzie, do zamieszkania lub dalszej aranżacji. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 326,92 zł
cena 485 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Majowe
mieszkanie na sprzedaż

6989032

Przedstawiamy Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dogodnej dzielnicy miasta, osiedlu Majowym! Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m², położone na 2 piętrze w niskim bloku z końca lat 80. na osiedlu Majowym. Budynek ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 351,63 zł
cena 558 500 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Majowe

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

6988723

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,7 m², położone w rejonie ulicy Narutowicza, blisko centrum Szczecina. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.   Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi: salonu z wyjściem ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 905,02 zł
cena 730 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

6988400

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w budynku w centrum miasta. Z lokalu rozciąga się atrakcyjny widok na Dolinę Dolnej Odry. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W ...

Powierzchnia
42,23 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 406,35 zł
cena 355 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem