Police
mieszkanie na sprzedaż

7000231

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim – to może być dobry moment. To mieszkanie jest idealne na start. Rozsądny metraż, funkcjonalny układ i realna możliwość zakupu nawet bez ...

Powierzchnia
47,06 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 968,55 zł
cena 375 000 
mieszkanie na sprzedaż - Police

Szczecin, Zdroje
mieszkanie na sprzedaż

6997533

Rodzinne mieszkanie w zielonej części Szczecina – Zdroje To miejsce stworzone do codziennego, spokojnego życia. 64 m² funkcjonalnej przestrzeni, w której każdy domownik znajdzie swój kąt – jasny salon na wspólne chwile, dwie sypialnie zapewniające prywatność oraz oddzielna ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 578,12 zł
cena 549 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Zdroje

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6997343

Kawalerka po generalnym remoncie o powierzchni 14,24 na parterze w wyremontowanej kamienicy w centrum przy Parku Andersa. Generalny remont i wyposażenie wykonano w grudniu 2025r, do tej pory lokal nie był używany. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego ...

Powierzchnia
14,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 168,54 zł
cena 216 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

6996794

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 142,5 m² w wyremontowanej kamienicy – Centrum miasta! Na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy w samym sercu miasta znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 142,5 m². Nieruchomość przeszła w 2022 ...

Powierzchnia
142,50 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 607,02 zł
cena 799 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Podjuchy
mieszkanie na sprzedaż

6996075

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Podjuchach w bardzo cichej okolicy.  W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, co zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania bez konieczności dalszych dojazdów a także szkoły, żłobki oraz przedszkola, ...

Powierzchnia
37,45 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 052,07 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Podjuchy

Dobrzany (gw), Bytowo
mieszkanie na sprzedaż

6996045

Wieś Bytowo / Dobrzany / Pomorze Zachodnie  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytowie o powierzchni 38 m², położone na pierwszym piętrze. To propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum w dobrej lokalizacji – zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 973,68 zł
cena 75 000 
mieszkanie na sprzedaż - Dobrzany (gw), Bytowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem