nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7114575

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego remontu.  Pokoje ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 071,43 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na sprzedaż

7112375

Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie, Szczecin – ul. Parkowa 44 Na sprzedaż świeżo wyremontowane, dopracowane mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Parkowej w Szczecinie w jej dolnej części — tuż obok Fabryki Wody. To mieszkanie zostało stworzone z myślą ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 152,17 zł
cena 559 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

7112190

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7112006

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa

Szczecin, Żelechowa
mieszkanie na sprzedaż

7108822

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75,6m przy ulicy Grzymińskiej. W skład jej wchodzą:  Poziom I: (34m) -pokój dzienny z dużym słonecznym balkonem -aneks kuchenny -przedpokój -łazienka z prysznicem Poziom II :( 37m) - sypialnia I - aktualnie duży pokój dziecięcy - ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 140,85 zł
cena 649 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Żelechowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7108435

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m, 2-pokojowe z dodatkową antresolą w Centrum miasta. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w odnowionej kamienicy w pobliżu Bramy Portowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: przedpokój, kuchnia - umeblowana i wyposażona, ...

Powierzchnia
54,14 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 092,72 zł
cena 384 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem