Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

7004816

Trzypokojowe, widne i kompletnie wyposażone mieszkanie z ogrodem na sprzedaż. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu garażu w hali z bezpośrednim dostępem z klatki schodowej. Cicha i spokojna okolica, dobrze skomunikowana z centrum Szczecina.     Zapraszam do zapoznania ...

Powierzchnia
72,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 957,32 zł
cena 935 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Turzyn
mieszkanie na sprzedaż

7004158

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie przy ulicy Szwoleżerów.  o powierzchni całkowitej 83m, a użytkowej 69,5m  Mieszkanie jest adaptacja poddasza ( przeprowadzona około 2000 roku ), znajduję się na IV piętrze, a  w skład jego wchodzą: - Przestronny salon z w pełni ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 625,90 zł
cena 530 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7003667

Nieszablonowe mieszkanie z duszą - 1 piętro, śródmieście, blisko parku Andersa!   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 58m2, położonego w samym sercu Szczecina, przy ul. Edmunda Bałuki.  W pobliżu nieruchomości ...

Powierzchnia
58,86 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 419,64 zł
cena 319 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

7002776

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Pomorskiej w Gryfinie z wieloma udogodnieniami- przeczytaj opis Budynek w którym położone jest mieszkanie jest 4 rodzinny na działce o powierzchni 614 m2. Zarządca dba o nieruchomość, która jest po ...

Powierzchnia
48,96 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 716,91 zł
cena 279 900 
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7002214

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie w cichym zielonym Centrum miasta blisko CH "GALAXY"! SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU! Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,5 m², położone w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Hanza Tower. ...

Powierzchnia
56,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 565 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7001693

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 50,37 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1952 roku, położonym w samym Centrum Szczecina, przy Alei Papieża Jana Pawła II, na odcinku zwanym przez ...

Powierzchnia
50,37 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 708,16 zł
cena 489 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem