Szczecin, Bukowe
mieszkanie na sprzedaż

7074983

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m², położone przy ul. Swojskiej w dzielnicy Bukowe–Klęskowo! Lokal znajduje się w zadbanym budynku z 1992 roku, który przeszedł termomodernizację, a klatka schodowa została wyremontowana. ...

Powierzchnia
49,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 493,93 zł
cena 469 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Stare Czarnowo, Dębina
mieszkanie na sprzedaż

7074666

Zapraszam do zapoznania się z ofertą położoną w Dębinie. Jest to miejscowość położona w gm. Stare Czarnowo (strefa nadgraniczna) w okolicy jeziora:  Żelewko (1,7km) i Miedwie (9km), Glinna (13km) i Będgoszcz(8km). Niewątpliwym atutem jest dojazd do Szczecina który zajmuje ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 923,91 zł
cena 269 000 
mieszkanie na sprzedaż - Stare Czarnowo, Dębina

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7072309

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,5 m²,  na 2 piętrze w 3 piętrowym przy ul. Grodzkiej – Stare Miasto. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie skończonym w marcu 2026r. Lokal składa się z pokoi 10/13/18m2, oddzielnej  kuchni z nowym sprzętem AGD ...

Powierzchnia
60,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 900,83 zł
cena 720 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Kołbaskowo, Warzymice
mieszkanie na sprzedaż

7070330

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu w Warzymicach. Mieszkanie składa się  z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki. Salon  podzielony na dwie strefy, kuchnia z jadalnią oraz strefa wypoczynkowa. Z salonu ...

Powierzchnia
43,39 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 062,46 zł
cena 480 000 
mieszkanie na sprzedaż - Kołbaskowo, Warzymice

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

7069738

Polecam bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,14 m2. Położone na parterze w budynku 5-piętrowym, oddanym do użytku w latach 80-tych, na osiedlu Reda w Szczecinie.   Własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.   Mieszkanie: -obszerny salon ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 561,66 zł
cena 519 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Węgorzyno (gw), Winniki
mieszkanie na sprzedaż

7068896

Wieś Winniki / Węgorzyno / Pomorze Zachodnie Wyłącznie U Nas ! Cena: 75 000 PLN Na sprzedaż mieszkanie w budynku czterolokalowym. Lokal składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarni, przedpokoju. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi około 53 m². Dodatkowo do ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 415,09 zł
cena 75 000 
mieszkanie na sprzedaż - Węgorzyno (gw), Winniki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem