Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

6711188

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową, w przedpokoju duża szafa w zabudowie. W całym mieszkaniu ściany gładzone, malowane, tynki strukturalne ...

Powierzchnia
29,07 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 523,91 zł
cena 335 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo, Księcia Barnima III Wielkiego

Kołbaskowo
mieszkanie na sprzedaż

6701887

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jedno pokojowe o pow. całkowitej 39,27 m2 znajdujące się w Kołbaskowie . Lokal zlokalizowany jest na 1 pietrze budynku w którym znajdują się tylko 4 lokale. Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej widnej dużej kuchni oraz łazienki ...

Powierzchnia
39,27 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 595,37 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Kołbaskowo

Międzyzdroje
mieszkanie na sprzedaż

6666271

Na sprzedaż apartament położony 100 metrów od plaży! Umeblowany i w pełni wyposażony, pracuje na siebie. Komfort pobytu zapewnia salon z aneksem kuchennym oraz loggią ok 5 m2 . Osobna sypialnia pozwala . Wyodrębniona garderoba przy sypialni z dużym lustrem służy zapewnieniu ...

Powierzchnia
37,53 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18 625,10 zł
cena 699 000 
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje

Szczecin, Polskich Marynarzy
mieszkanie na sprzedaż

6660675

Na sprzedaż  atrakcyjne komfortowe i nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Gumieńce przy ul. Polskich Marynarzy. Jest to świetnalokalizacja z szybkim dojazdem do centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską do pętli tramwajowej nr 8 i 10 jest ok 300m. Do centrum handlowym ...

Powierzchnia
54,80 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 930,66 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Polskich Marynarzy

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

6653642

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu.  Lokal  położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna częściowo aluminiowa, częściowo PCV. Drzwi zewnętrzne o podwyższonej ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 494,25 zł
cena 739 000 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na sprzedaż

6643398

Na sprzedaż kawalerka w apartamentowcu z windą   o powierzchni 33,46 m2 w dzielnicy Gumieńce. Piętro: 4/7 Stan: umeblowane Rok budowy: 2023 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 28,95 m2 oraz łazienki o powierzchni 4,51m2. Nieruchomość w ...

Powierzchnia
33,46 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 500,00 zł
cena 351 330 
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem